SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Софтуерни решения

pavelpavlov018

New member
Здравейте! Ние сме екип от фрилансъри и предлагаме изключително много софтуерни решения, като например изработка на уеб сайт, SEO оптимизация, PPC реклама, изработка на ERP/CRM и още много други. Ако проявявате интерес към нашите услуги, може да свържете с мен на лично.

IvailoPetrov

New member
Здравейте, малко е извън темата, но ми се искаше да се консултирам с експерти. Какво бихте ми препоръчали за най-добра безплатна CMS платформа, която да използвам за търговия и да е SEO-friendly. До момента съм използвал Wordpress и съм доволен, но обмислях нещо алтернативно / по-леко / по-бързо, обаче не намирам CMS-и с добри SEO предложения. Нямам намерения да плащам абонаменти, като в Шопифай (например). А може би се занимавате само с Wordpress и нямате поглед над другите CMS-и?

Blinky

Geek
Екип
Здравейте, малко е извън темата, но ми се искаше да се консултирам с експерти. Какво бихте ми препоръчали за най-добра безплатна CMS платформа, която да използвам за търговия и да е SEO-friendly. До момента съм използвал Wordpress и съм доволен, но обмислях нещо алтернативно / по-леко / по-бързо, обаче не намирам CMS-и с добри SEO предложения. Нямам намерения да плащам абонаменти, като в Шопифай (например). А може би се занимавате само с Wordpress и нямате поглед над другите CMS-и?
Аз лично съм наблюдавал много добри показателя при Opencart и Magento. Сигурен съм, че спокойно може да се даде и един палец нагоре и за Prestashop. Какво точно те притеснява от представянето на алтернативите? В смисъл, позлваш WooCommerce .... защото.....? Всичко, което може да се изпълни там спокойно може да се изпълни с споменатите от мен. Работил съм с тях и определено мога да споделя и повече, въпрос на това кое ще се нищи в темата.

IvailoPetrov

New member
Мойте наблюдения са че споменатите CMS-и нямат цялостни решения за оптимизация и че трябва да се инвестира в модули, като в моята представа това са 5-10-15 модула за по 40-50-60 евро / бройката. Докато в Wordpress отново нямаме решение за всичко, но имаме модули, които покриват по-голям спектър от неща свързани с оптимизацията и са на принципа с месечен абонамент. Затова се чудех, дали няма CMS, който да покрива по-голяма част от SEO стандартите, вместо да се наливат луди пари в модули.

Blinky

Geek
Екип
Мойте наблюдения са че споменатите CMS-и нямат цялостни решения за оптимизация и че трябва да се инвестира в модули, като в моята представа това са 5-10-15 модула за по 40-50-60 евро / бройката. Докато в Wordpress отново нямаме решение за всичко, но имаме модули, които покриват по-голям спектър от неща свързани с оптимизацията и са на принципа с месечен абонамент. Затова се чудех, дали няма CMS, който да покрива по-голяма част от SEO стандартите, вместо да се наливат луди пари в модули.
Имаш някакви супер бейсик неща във всичките CMS-и с след това си ти и девелопъра. Винаги ще е така. Няма напълно готово решение, няма и да има, има такива, които са идея по-мислени в тази насока, но в крайна сметка се стига до модули, плъгини, екстеншъни и дори на някои места до ръчкане в кода. От опита ми всички мога да ги наредя на една лента, като може би WP е с малко преднина. Там някак си малко повече са отделили внимание на това животно SEO.

Горе