SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Софтуер за създаване на линкове. Кой е най-добрият?

cicano

New member
Въпрос към по опитните колеги, кой софтуер да закупя за създаване на линкове? SEnuke X, Magic Submitter, Rank Builder, SERobot 2 или някой който пропускам. Но моля за отговори на хора които работят с такъв софтуер.
 
За: Софтуер за създаване на линкове. Кой е най-добрият?

За: Софтуер за създаване на линкове. Кой е най-добрият?

Seo Link Building Software - Best SEO Software to Increase Web Traffic не е никак лош, но пък е скъпичък :) С каква цел ти трябва ?
 
За: Софтуер за създаване на линкове. Кой е най-добрият?

За: Софтуер за създаване на линкове. Кой е най-добрият?

Seo Link Building Software - Best SEO Software to Increase Web Traffic не е никак лош, но пък е скъпичък :) С каква цел ти трябва ?
Оги, доволен ли си? И за какви сайтове върви да се ползва - за сателитни или главни? Виждал съм го и съм чел за него и то все добри мнения. Но не съм питал някой, който е по-навътре със SEO-то дали върши работа. Интересно ми е, защото би сместило и много работа. ;)
 
Re: Софтуер за създаване на линкове. Кой е най-добрият?

Имам човек, който го върти и като се върне от отпуск ще му кажа да ти пише подробно или направо ще ти даде достъп да почовъркаш. Като цяло го ползваме за web 2.0, сошъл букмаркинг и видео. Интернета ни обаче му се оказа слаб и го качихме на vps в чужбина. По-добре е.

Като цяло проблемът както навсякъде са свежите и неоспамени листи. Уикитата и артикълите видях, че също работят, но ми се чини, че Гугъл ги е помлял окончателно и не ми се рискува да ги ползвам.

Основно мъчим чужди сайтове от които сме докопали линк, не ми се рискува с основни или поддържащи.

bookmarking daemon-a също става ако целиш само социалки, а е и много по-евтин :)
 
Последно редактирано:
Re: Софтуер за създаване на линкове. Кой е най-добрият?

Btw до скоро пускахме pdf/ppt/doc файловете ръчно, но ми препоръчаха Rank Whizz и се оказа невероятно попадение
 
За: Софтуер за създаване на линкове. Кой е най-добрият?

За: Софтуер за създаване на линкове. Кой е най-добрият?

Прилича на SERobot 2. Идеята е добавяне на нови качествени линкове на автоматичен или полуавтоматичен режим, на бавни обороти. Ако имаш човек който работи с него свържи ме да измислим нещо. Може да му дам задача да прави линкове.
 
За: Re: Софтуер за създаване на линкове. Кой е най-добрият?

За: Re: Софтуер за създаване на линкове. Кой е най-добрият?

Основно мъчим чужди сайтове от които сме докопали линк, не ми се рискува с основни или поддържащи.

Ако поствате само в социалки които не са баннати и не допускат лекарства, сехс и gamble съдържание не трябва да имате проблеми дори и за основния ви сайт сеом.

Като цяло проблемът както навсякъде са свежите и неоспамени листи.
Това е проблем само ако поствате коментари. Социалките и артикъл директориите които приемат само качествен контент са си едни и същи винаги - много малък процент от тях ги затриват и доста нови се появяват всеки ден.

П.С. Може би това искаше да кежеш че е проблема ви: набавянето на нови сайтове за такива субмити.
 
За: Софтуер за създаване на линкове. Кой е най-добрият?

За: Софтуер за създаване на линкове. Кой е най-добрият?

Нещо да споделите за Xrumer ? някой ползва ли го ? и с каква цел ?
 
За: Софтуер за създаване на линкове. Кой е най-добрият?

За: Софтуер за създаване на линкове. Кой е най-добрият?

на някой може да му свърши работа този сайт : Free n Full Downloads | Home Page

аз токущо се порачах сенук X
 
За: Софтуер за създаване на линкове. Кой е най-добрият?

За: Софтуер за създаване на линкове. Кой е най-добрият?

За ULTIMATE DEMON има доста лоши отзиви в warriorforum (казват че е светлинни година зад senukex) , но пък за сметка на това отзивите за BOOKMARKING DEMON са много добри , даже има affiliate линк през който да се купи и получаваш бонус (списък със 1000 bookmarking sites) който можеш да импортнеш в тула.
 
За: Софтуер за създаване на линкове. Кой е най-добрият?

За: Софтуер за създаване на линкове. Кой е най-добрият?

stanislav ще е удобно ли ако и аз си купя нещо с твоята регистрация , че маи не става вече да се регистрираш?
 
За: Софтуер за създаване на линкове. Кой е най-добрият?

За: Софтуер за създаване на линкове. Кой е най-добрият?

Ако разбираш от елементарно програмиране твоята програма е Magic Submitter. Това инструментче не е от евтините, но украинеца е направил нещо наистина добро. Събмитва по pdf, video, Web 2.0, блогове, букмарк сайтове и много много други. А всъщносто ограничението е само твоето въображение. На практика можеш да автоматизираш всеки интересен ти сайт. Уизърда му е много добър при съставяне на кампании. Съобразен е с новостите в СЕО-то и върлуващите животни. Ако си професионален СЕО оптимизатор ще се изненадаш и от удобните репорти, които съзадава за клиентите ти.
 
За: Софтуер за създаване на линкове. Кой е най-добрият?

За: Софтуер за създаване на линкове. Кой е най-добрият?

Мисля, че Ultimate Demon е много добра програмка и с много опции - от букмарк и качване на статии до изготвяне на линкови дървета. Не един път съм се убеждавал, че работи. Филтрирайте си списъците, за да няма кофти сайтове, използвайте стабилни проксита и приличен брой камуфлажи.
 
За: Софтуер за създаване на линкове. Кой е най-добрият?

За: Софтуер за създаване на линкове. Кой е най-добрият?

За какви сайтове го ползваш ?
 
За: Софтуер за създаване на линкове. Кой е най-добрият?

За: Софтуер за създаване на линкове. Кой е най-добрият?

За какви сайтове го ползваш ?

Мисля, че Ultimate Demon е много добра програмка и с много опции - от букмарк и качване на статии до изготвяне на линкови дървета. Не един път съм се убеждавал, че работи. Филтрирайте си списъците, за да няма кофти сайтове, използвайте стабилни проксита и приличен брой камуфлажи.
 
За: Софтуер за създаване на линкове. Кой е най-добрият?

За: Софтуер за създаване на линкове. Кой е най-добрият?

За какви сайтове го ползваш ?

Основно го използвам за афилиейт сайтове. Ползването на UD за друг тип сайтове е рисковано (даже на моменти много) , въпреки че е възможно в зависимост от големината на сайта и колко линкове получава средно седмично/месечно.
 

Горе