SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Спиране на групирането на табовете във Firefox 3.6

nikoladd

New member
Днес имаше ъпдейт на FF към новата версия 3.6 и ме изненада доста неприятно като почна да ми групира табовете като win7. От настройки не може да се изключи, но за щастие го има във вътрешните настройки през: about:config интерфейса.
Който се интересува ето линкче към статията.
 
Re: Спиране на групирането на табовете във Firefox 3

Re: Спиране на групирането на табовете във Firefox 3

И мен много неприятно ме изненада онзи ден, но важното е, че може да се оправи :) Както каза един приятел, "сега разбираш разликата между къстамизация и персонализация". :D
 
Re: Спиране на групирането на табовете във Firefox 3

Re: Спиране на групирането на табовете във Firefox 3

Ъпдейта към 3.6 не беше ли в края на Януари? Около 20-и...

А при мен го няма това групиране. Да не би да зависи от ОС-а?

А статията във videodaddy нещо се е годеднала. :)
 
Re: Спиране на групирането на табовете във Firefox 3

Re: Спиране на групирането на табовете във Firefox 3

При мен го иска преди около седмица-две, но го отказах. Ще почакам малко, защото пак половината плъгини няма да ми работят или нещо подобно....
 
Re: Спиране на групирането на табовете във Firefox 3

Re: Спиране на групирането на табовете във Firefox 3

Ъпдейта към 3.6 не беше ли в края на Януари? Около 20-и...

А при мен го няма това групиране. Да не би да зависи от ОС-а?
Щом нямаш проблем, не виждам какво те притеснява :) Може да е свързано с това колко стара ти е първоначалната инсталация. Този ми FF се ъпдейтва от версия 2.0 та може стойност по подразбиране да е била друга, ако си инсталирал по късно.

А статията във videodaddy нещо се е годеднала. :)
Беша хакната машината :( нещо са се активизирали тези дни тоз род простотии...

При мен го иска преди около седмица-две, но го отказах. Ще почакам малко, защото пак половината плъгини няма да ми работят или нещо подобно....
Kещо ми се счупи firebug. Работеше първоначално след ъпдейта, но после се скапа. Не съм сигурен, че е от 3.6 но ми се струва, че има връзка.
 
Последно редактирано:
Re: Спиране на групирането на табовете във Firefox 3

Re: Спиране на групирането на табовете във Firefox 3

Беша хакната машината :( нещо са се активизирали тези дни тоз род простотии...

Имах предвид, че виждам паркирана страница при годеди.

При мен се счупи само Azerty III темата. Всичко други работи.
 

Горе