SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Старт на новата българска афилиейт мрежа AffiliateForMe!

Откриване на най-модерната афилиейт мрежа в България – AffiliateForMe!

Елате да се запознаем на уникален нетуъркинг коктейл и срещнете Вашите бъдещи афилиейти или търговци.

Кои е екипът зад бранда AffiliateForMe? Как да печелите от афилейт маркетинг? Как работи нашата мрежа? Какви са условията?

Заповядайте на 19.09.2013г., от 18:30 часа в градината на Park Inn by Radisson Sofia, за да Ви отговорим на тези и още много други въпроси свързани с афилиейт мрежата AffiliateForMe.
Подготвили сме предразполагаща атмосфера за комуникация и забавление, съчетана със специално подбрани питиета и гурме изкушения. Всеки който има желание да се запознае с афилиейт платформата, ще може да участва в live демо на място.

Повече подробности за старта, както и формата за регистрация може да откриете на страницата на събитието: Старт на афилиейт мрежата AffiliateForMe

Побързайте да се регистрирате, местата са ограничени. Очакваме ви!

С уважение,
Екипът на AffiliateForMe
 
За: Старт на новата българска афилиейт мрежа AffiliateForMe!

За: Старт на новата българска афилиейт мрежа AffiliateForMe!

Това изглежда интересно
 
Re: Старт на новата българска афилиейт мрежа AffiliateForMe!

Силно се надявам да сте наясно, че ще опитате да развиете афилиейт мрежа за родния пазар. Преди вас 2leva.bg опитаха по-сериозно да се занимаят с това.... и смея да твърдя удариха сериозно на камък заради нереалните си условия. Мога да дам няколко абсурдни примера...., как не се прави, особено когато става дума за афилиейт.

Желая ви успех. Ако отговаряте на очакванията на клиентите, а не на вашите собствени може и да се получи :)
 
За: Re: Старт на новата българска афилиейт мрежа AffiliateForMe!

За: Re: Старт на новата българска афилиейт мрежа AffiliateForMe!

@kuzmanin: Надявам се да се видим на 19-ти!

@NeZiRus: Като цяло афилиейта удря на камък и то не само в случая на колегите от 2leva. Точно за това ние имаме един по-различен подход към ситуацията. Мрежата ни ще насочи голяма част от ресурсите си в повишаването на информираността и познанията свързани с афилиейт маркетинга на цялата заинтересована аудитория. Не случайно започваме и с този networking коктейл. Първа стъпка е да се запознаем. След това ще започнем да се учим един от друг и накрая ще дойдат и печалбите. Все пак ние сме мрежа базирана на заплащане за реализирана цел, т.е. ние сме пряко ангажирани с това търговците и афилиейтите да печелят. Ще се радвам да се видим и с теб на 19-ти :)
 
Re: Старт на новата българска афилиейт мрежа AffiliateForMe!

@Alexander Dimitrovski - Това което аз имам в предвид като "добра афилиейт мрежа" е много просто :) Ще дам за пример някой сериозни мрежи в Европа как работят.

За да е успешна една маркетингова афилиейт кампания за търговеца и за издателя, то тя трябва да стартира и реално никога да не спира. Афилиейта е именно това - няма губещи. Единя продава, другия получава хонорар за продажбата.

Колегите от 2leva следват една много неприеятна за мен стратегия:
При първия ти контакт те, те запознават с цената за инсталация в платформата ?!? Пълен абсурд. :)
2-ра стъпка, дори и да нямаш 1лв. реализация за този месец, те ти искат 40-50лв месечен абонамент - 2-ри абусрд :)

Посредника трябва да балансира между двете страни и да печели от това, че е посредник. Почнат ли хитростите мрежата загива. Нито ще задържи издателите нито търговците които искат да продават.

Искрено се надявам при вас нещата да седят като в Европа :) Не като в България :)
 
Re: Старт на новата българска афилиейт мрежа AffiliateForMe!

И аз се надявам да сте сериозни. Българският пазар има нужда от добра афилиейт мрежа.
Добре си помислете какъв % комисионна ще взимате, колкото е по голям, толкова по-трудно ще се навиват търговци и афилиейти да ползват мрежата.
 
За: Старт на новата българска афилиейт мрежа AffiliateForMe!

За: Старт на новата българска афилиейт мрежа AffiliateForMe!

А от нас селяците (дето не живеем в София) не се ли интересувате?
 
За: Старт на новата българска афилиейт мрежа AffiliateForMe!

За: Старт на новата българска афилиейт мрежа AffiliateForMe!

@NeZiRuS - Имах възможността да разговарям с представителите на почти всички по-големи мрежи в Европа и света на съмита в Амстердам тази година. Слушах, четох, гледах и т.н. и стигнах до извода, че за да можем един ден до погледнем и ние нагоре, трябва да работим за целите на всички парчета от пъзела - търговци, афилиейти, агенции и потребители. Опитваме се чрез множество разговори да покажем на търговци и афилиейти какъв е правилния подход в техните отношения. Стигнем ли до там да мислим в една посока, тогава започваме да работим заедно. Разбира се така ангажиментите за всички са повече, но ако целта оправдава средствата, тогава всички са доволни.
Напълно разбираме проблема с това да се таксува за не свършена работа при положение, че предлагаме CPA модели! За това към момента мрежата ни няма месечни такси. Нямаме защото осъзнаваме, че сме в началото и към момента няма на какво от горе да таксуваме. Работим на % от билинга между търговец и афилиейти. Няма скрити такси, няма минимални нива! В Европа има месечни такси, но на етап в който имат какво да предложат срещу тях.

@irgy.net - И ние се надяваме да успеем да издържим на напрежението и да променим представата за афилиейт маркетинга в България. Имаме план, дано го реализираме добре! Процентите към момента се приемат добре от страна на търговците. Що се касае до комисионните нива, които се опитваме да издействаме за афилиейтите - мисля, че изискваме максимума на този етап.

@shark - Всеки, който иска да работи добре и да печели е добре дошъл. Не знам от къде съдиш, че не се интересуваме. Ако е заради локацията на партито...все пак ние сме позиционирани в София и тук са голяма част от партньорите ни - търговци и афилиейти.

P.S. И на мен ми се иска да е на морето, но не ми мина предложението :)
 
За: Старт на новата българска афилиейт мрежа AffiliateForMe!

За: Старт на новата българска афилиейт мрежа AffiliateForMe!

Добре ми звучи, но дано и в действителност да се получат нещата и двете страни да са доволни. Има нужда от качествена афилиейт мрежа в бг
 
Re: Старт на новата българска афилиейт мрежа AffiliateForMe!

@Alexander Dimitrovski - като каза Амстердам и изплуваха спомени, спомени :)

Относно таксите при афилиейт, трябва да е именно така, както и ти си се ориентирал. Има резултати има такси, няма резултати няма такси. Реално преди да станеш сериозно име на пазара, и да можеш да гарантираш и осигуряваш сериозен трафик от издателите, не можеш да си позволиш да искаш каквито и да е пари. Просто не правете грешките на другите - да започнете да искате пари, без да може да подсигурите реален резултат.

Просто за всеки един търговец звучи ненормално как действат някой други мрежи: "Инсталационна такса от 400лв.", без да има никаква гаранция аджеба тия реклами къде ще се въртят след това и реално някой ще си купи ли нещо :)

Ако ми позволиш да отправя и една критика. Зачетох се в сайта и попаднах на следното: "AffiliateForMe работи с най-добрите търговци от всички ключови сектори на индустрията". Вие още не сте стартирали, но вече работите с най-добрите ? :) За всеки който сериозно се занимава с реклама и маркетинг, това звучи малко несериозно. Другото което е адски важно - аз като рекламодател искам да знам кой ще ме издава. Никъде не открих такава информация - нито кои са търговците нито кои са издателите (ако вече има такива разбира се). Именно за това твърдения от сорта на "най-добрите" на мен ми звучат наивно по детски някак си.
 
За: Re: Старт на новата българска афилиейт мрежа AffiliateForMe!

За: Re: Старт на новата българска афилиейт мрежа AffiliateForMe!

@dilyan_ostr: И ние си го пожелаваме!
@NeZiRuS: Радвам се, че получавам обратна връзка! Съгласен съм с теб и обяснението ми е, че с този текст искахме да покажем, една от идеите си - Залагаме на качеството, не на количеството. Това важи не само за търговците, но и за афилиейтите. По-подробна информация за търговците ще има след официалния ни старт. Търговците ще могат да получат информация за издателите или т.нар. афилиейти след одобрен достъп до мрежата. На финал - да текста е малко пресилен за този етап ;)
 
За: Re: Старт на новата българска афилиейт мрежа AffiliateForMe!

За: Re: Старт на новата българска афилиейт мрежа AffiliateForMe!

Ето и един от търговците с който ще можете да се срещнете на партито: PCStore.bg
 
За: Re: Старт на новата българска афилиейт мрежа AffiliateForMe!

За: Re: Старт на новата българска афилиейт мрежа AffiliateForMe!

Стартът е даден и идва време за много работа и доказване!
Благодарим на всички, които ни подкрепиха :clap:



Вижте повече за партито тук: AffiliateForMe Blog: Стартът на най-новата афилиейт мрежа в България - AffilateForMe, е вече факт.
 
За: Старт на новата българска афилиейт мрежа AffiliateForMe!

За: Старт на новата българска афилиейт мрежа AffiliateForMe!

Здравейте уважаеми афилиейти,

Знаем, че за много от вас доходите от афилиейт програми са само евентуален допълнителен доход. Това обаче според нашите виждания не би трябвало да е така. В голяма част от Европа и света, афилиейт маркетинга е източник на огромни средства, както за вас афилиейтите, така и за търговците и мрежите като AffiliateForMe.

Дълго мислихме над въпроса "Защо това не е така и в България?" и мисля, че стигнахме до правилния отговор. Нужен е първоначален тласък, jump-start, импулс, нещо, което да ви покаже, че парите са там някъде и ви чакат да ги вземете. Ние го знаем, защото виждаме наплива на търговци, които са готови да дадат страхотни комисионни за вашия усърден труд.

Точно за това решихме да ви направим следното предложение:

Всеки един от вас, който все още не се е регистрирал в мрежата на AffiliateForMe, или не е започнал работа по нито една от страхотните вече активни кампании и реши да го направи до края на 2013 година ще получи този първоначален тласък от нас, а именно:
Допълнителни 10% върху комисионните за одобрени реализации давани от търговците за всички техни кампании в продължение на 6 месеца
Безплатен анализ на сайта ви с цел постигане на повече реализации
Достъп до скоро стартиращата афилиейт кампания на AffiliateForMe за набране на афилиейти и търговци на ниво VIP Affiliate, даващо по-висока комисионна за всяка реализация
За да получите всичко това, трябва само:
Да направите поне една одобрена реализация до края на 31.12.2013
Пожелаваме ви успех, като оставаме на разположение в случай, че имате нужда от нашата помощ или насоки.

Кампаниите на AffiliateForMe са на ваше разположение!
 

Горе