SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Статията не се индексира

DiDokal

Member
Здравейте
Направил съм сайт който си има блог и съм казал на човека да пише статии за развитие на сайта. Човака написа първата статия макар и без SEO цел, но проблема е там че тя даже не се индексира в чичо гугъл по никакъв начин. Не ми излиза нито като е потърся по заглавие на статия, нито при търсене с някоя избрана от мен дума или думи от статията които смятам че биха могли да излязат.

Статия има 85% уникалност и както по горе казах не е писана с цел SEO но все пак би трябвало да се индексира. Също така от публикуването и са минали вече 4 дена. Ето е и статията, тук

Има и още някой публикации в блога които се индексират много добре.

Някой има ли идейки защо става така?

Благодаря ви предварително.
 
За: Статията не се индексира

За: Статията не се индексира

Това тук ... да не е отишло във форума за врачки :)
 
За: Статията не се индексира

За: Статията не се индексира

Това тук ... да не е отишло във форума за врачки :)
:D Е ся, кой ви смята за врачки.. все пак вие разбирате повече от мен и предполагам че доста хора от форума биха си го обяснили или дали съвет как бих могъл да оправя това.. Знам ли.. Може да пречи и това че е писано много пъти с ГОЛЕМИ букви или че е удебелявано не това което трябва...
 
За: Статията не се индексира

За: Статията не се индексира

Огнян искаше да каже че си забравил да дадеш линка към статията.
Иначе е нормално. Ако блога няма много линкове или не се публикува често в него, бота може да не дойде много време да го индексира. Пусни му няколко линка от социалки и ще излезе.
 
За: Статията не се индексира

За: Статията не се индексира

е че тя статията е от 7 януари, понякога така се получава трябва да минат няколко дена, особено за сайтове които не се обновяват често, споко Г няма да е пропусне ..., имаш си и sitemap така че трябва да я намери .... трябва време, може да я шернеш в свежо така със сигурност ще захапе по бързо ...
 
За: Статията не се индексира

За: Статията не се индексира

За сега направих следните стъпки и да видим какво ще стане.. Благодаря ви за помощта!
- URL-тата ги намалих и махнах излишното
- ПИНГ (само в случай че не се индексира)
- Шерване на сайта и на статийте в социалките
- Направих RSS и го добавих в Webmaster Tools (вече всичките статий ще ги добавям)
 
За: Статията не се индексира

За: Статията не се индексира

Достатъчно е да я споделиш в twitter и google+. Читави Facebook page и linkedin също гарантират бърза индексация. И пускането във форума свърши работа де :)
 
Re: Статията не се индексира

И да не забравиш да се помолиш на КонфуциЙ.

ОФФ: Ба*и, научете се как се образува множествено число!
 

Горе