SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Събмити за feedback

cybervn

New member
Разработвам система за обработка на поръчки за събмити в социални мрежи / директории и т.н. и търся мнение, затова и предлагам по един безплатен събмит на първите 5 човека. Пишете или в темата, или на лично за доуточняване.
 
Re: Събмити за feedback

Разработвам система за обработка на поръчки за събмити в социални мрежи / директории и т.н. и търся мнение, затова и предлагам по един безплатен събмит на първите 5 човека. Пишете или в темата, или на лично за доуточняване.

Ще я продаваш ли системата или само услуга ще правиш и бг или ен или и двете?
и да взема и аз едно, ако има още :)
 
Re: Събмити за feedback

cybervn е коректен

работи бързо

а системата е доста добра и интересна

удобна е и е направена умно

сега чакам ефекта, и пак ще пиша
 
За: Събмити за feedback

За: Събмити за feedback

Нека да бъда петият...Прати ми и на мен ЛС.
 
Re: Събмити за feedback

Системата на сайта наистина е отлична и предлага доста възможности. Колегата cybervn е доста скромен и не пожела да пиша ревю тук, ама не мога да не го похваля за бързата работа. Поръчката бе изпълнена изключително бързо, сега остава само да чакаме резултата.
Успех с новото начинание!
 
За: Събмити за feedback

За: Събмити за feedback

И на последните двама желаещи съм пратил лс. Velkoto, както ти казах по-рано системата още не е готова и просто искам да видя дали се движи в правилната посока.
 
За: Събмити за feedback

За: Събмити за feedback

И на последните двама желаещи съм пратил лс. Velkoto, както ти казах по-рано системата още не е готова и просто искам да видя дали се движи в правилната посока.
Здравей!
Прощавай, но не съм получил нищо. Явно не съм бил от последните двама. :-]
 

Горе