SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Съвет за стари натрупани приходи от Adsense

freelancer_bg

New member
Здравейте!
Посъветвайте ме какво да правя със стари натрупани приходи в adsense. От както ме преместиха в google Ирландия не съм дърпал пари от Адсенса. Мисля, че това беше преди 2-3 години. Преди това съм получавал чекове, а след това имах и няколко превода с WU. От преместването към Ирландия до сегашния момент имам натрупани около 500 евро. Физическо лице съм, нямам фирма.
 
Re: Съвет за стари натрупани приходи от Adsense

Няма начин ,легален. Теглиш и се надяваш да не те хванат или се регистрираш, като самоосигуряващо се лице, плащаш осигуровки и даваш тези пари на държавата. Имаше някъде из форума обширно по тази тема и резултата беше единствено в полза на юридическите лица, освен ако приходите от Адсенс месечно не са чувствителни, да кажем 500-1000 евро.
 
За: Съвет за стари натрупани приходи от Adsense

За: Съвет за стари натрупани приходи от Adsense

Тегли смело

Комунягите са разпасана дружина и не проверяват много
Дянков вече го няма
 
За: Съвет за стари натрупани приходи от Adsense

За: Съвет за стари натрупани приходи от Adsense

То един път като се регистрираш не можеш да се отървеш после. Не е толкова малка сумата, но не е и голяма. Едва ли ще имаш проблеми ако ги дръпнеш
 
За: Съвет за стари натрупани приходи от Adsense

За: Съвет за стари натрупани приходи от Adsense

Дърпай смело ако се наказваше всеки с укрити от държавата 1000 лв 99 процента от българите трябваше да са в затвора .
 
За: Съвет за стари натрупани приходи от Adsense

За: Съвет за стари натрупани приходи от Adsense

Никакъв проблем няма да имаш... не е сериозно, хора работещи в Испания и Франция превеждар пари по БГ сметки ежемесечно и то на частни лица...
 

Горе