SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Съобщение за HTTP error в wordpress?

tiberii

New member
Ползвам хостинг от няколко месеца и не съм имал проблеми но след една тяхна пауза от около 24 часа на мен ми изписва HTTP error при качване на снимки или файлове.Писах на хостинга да ми възобновят акаунта (предположих че може да е някаква грешка при апдейт) те ми пуснаха на ново акаунта но съобщението си остава. Инсталирах на други нови акаунти wordpress но пак ме става.


Имам хостинг и при хостбулгариа и там си качвам на сайтовете без проблем в смисъл такъв че това изключва проблем в компютър или рутер. Дайте идея моля ви!
 
Re: Съобщение за HTTP error в wordpress?

Пробвай да добавиш следните редове в .htaccess файла ти:
Код:
<IfModule*mod_security.c>
<Files async-upload.php>
SecFilterEngine Off
SecFilterScanPOST Off
</Files>
</IfModule>
<IfModule mod_security.c>
<Files async-upload.php>
SecFilterEngine Off
SecFilterScanPOST Off
</Files>
</IfModule>
 
За: Re: Съобщение за HTTP error в wordpress?

За: Re: Съобщение за HTTP error в wordpress?

Благодаря за светите! Пробвах като задам права на папката със снимките на 777 но не става. За .htaccess интересно че нямам такъв файл в /public_html директорията. Проверих на другия хостинг (които е на друга фирма )и там има .Дали е от него проблема и ако е от него как да го оправя ? Не е разбирам как може да е изчезнал? Иначе wordpressa си работи но не може да се качва на него нищо показва само HTTP error без никакъв код.
 
Re: За: Re: Съобщение за HTTP error в wordpress?

Re: За: Re: Съобщение за HTTP error в wordpress?

Пробвах като задам права на папката със снимките на 777 но не става.
Кое не става? Чмодването или ...?
 
За: Re: За: Re: Съобщение за HTTP error в wordpress?

За: Re: За: Re: Съобщение за HTTP error в wordpress?

Кое не става? Чмодването или ...?

Извинявай че не се до уточних чмодването го правя на 777 но пак ми изписва това http error.Писах му на администратора на хостинга и той ми каза че проблема трябва да е при мен.Интересно ми е защо нямам .htaccess файл в /public_html директорията. Нищо не съм пипал или трил по файловете просто хоста изчезна за известно време (не знам какво правиха) но след това имах този проблем с качването.
 

Горе