SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

С какво редактирате .psd дайлове?

nbsp

New member
С какво редактирате .psd файлове, така че да можете да променяте и текстовете. The Gimp (което ползвам за картинки) май не се справя с тази задача, а PS изобщо не ми се инсталира, камо ли купува за такива дребни неща.

Нещо безплатно?
 
Re: С какво редактирате .psd дайлове?

Paint.net с този плугин - http://frankblumenberg.de/doku/doku.php?id=paintnet:psdplugin#to_do

П.П
не съм го тествал лично и нямам представа дали поддържа точно текстовете, но все пак е възможност. На теория и ГИМП се води, че редактира текстове в .псд.
 
Re: С какво редактирате .psd дайлове?

Gimp избираш Layers - десен бутон на text layer, избираш Text Tool.
Ако не стане изтриваш text layer и пишеш нов текст
 
Re: С какво редактирате .psd дайлове?

Gimp избираш Layers - десен бутон на text layer, избираш Text Tool.
Ако не стане изтриваш text layer и пишеш нов текст

Номера е, че съм много сакат с картинките и не ми се пише нов слой...
 
Re: С какво редактирате .psd дайлове?

С Фотошоп, както ти казаха portable е най-добре. Слагаш го на една флаш памет и си го пускаш като ти трябва.
 
Re: С какво редактирате .psd дайлове?

Имам няколко добри причини да не ползвам пиратски фотошоп. Ще проверя врътката с Gimp. Други предложения?
 
Re: С какво редактирате .psd дайлове?

Например, че яде много ресурси и това, че пиратлъка обикновенно е бъкан с вируси, червеи, коне и друга фауна за мен са достатъчно основания.
 
Re: С какво редактирате .psd дайлове?

Ами PSD = PhotoShopDocument... така че най-добре с него, виж в замунда има доста читави версии без вируси, които ще ти свършат работа, но ако все пак не искаш... виж с гимп.
 
Re: С какво редактирате .psd дайлове?

Ако GIMP не ти върши работа, Photoshop Elements е орязана версия и следователно цената му е по-ниска. За българия беше към 80$, не че е малко, никак даже, но ще ти върши работа...
 

Горе