SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

ТЪРСЯ ДА КУПЯ Social Bookmarking Software

BullBlogger

С рогите напред
Тия дни се обърках и си купих SocialBot V4.3 на Incansoft. След два дни борба с така наречения "софтуер" съм отново в отправна точка - търся да купя софтуер за събмит в английски букмарк сайтове.

В общи линии трябва ми нещо, което:
- да открива акаунти автоматично или поне полуавтоматично
- да поддържа спининг синтаксис
- да поства автоматично
- да има капча солвинг (иначе трябва да търся идиот да набива хиляди капчи)
Допълнителни екстри:
- свестен рипортинг, който да дава малко по-изчерпателна информация от "bookmark Submitted"
- да има вграден списък с поне 50 букмарк сайта
- ако има и екстра за добавяне на още е просто златно (няма да има - просто си мечтая)

Bookmarking demon-а се води Мерцедеса на тия благини, но след като се изръсих абсолютно безсмислено за оная бъгясала сбирщина от кодове SocialBot V4.3 няма да дам 150 долара за нещо преди да чуя преки впечатления от работата с него.

Social Submitter-а на seodevgroup вдъхва известни надежди, но определено оставам с убеждението, че капчите ще трябва да си ги набивам сам - нещо, за което нямам нито време нито нерви, а предвид количеството след има няма две седмици ще съм деградирал до нивото на зелена еуглена

Ще съм ви благодарен за препоръки и най-вече лични впечатления.

ПП позволих си да пусна темата в този раздел - действително не искам съвети от току що регнали се ученици, които държат да споделят, че имат регистрация в някой black hat форум - кракнати копия не ща
 
Re: ТЪРСЯ ДА КУПЯ Social Bookmarking Software

малко извън темата .... iSOCBOX-a върши ли ги тези работи дето си ги изброил /само че за БГ мрежите/, че ми е любопитно :)
 
Re: ТЪРСЯ ДА КУПЯ Social Bookmarking Software

А аз искам да получа, ако може и списък с тези повече от 40 бг социални мрежи, имам интерес! Ако може на PM
 
Re: ТЪРСЯ ДА КУПЯ Social Bookmarking Software

iSOCBOX-а е макрос. В резюме:

- открива акаунти
- поства полуавтоматично (избираш мрежата и кликаш)

Върши ми отлична работа за бг и го препоръчвам (продуктът не е мой). Има видео на страницата в подписа ми как работи iSOCBOX

В случая обаче ми трябва нещо, което да бълва по около 10 000 букмарка седмично, така че ми се ще да е маааалко по-автоматизирано
 
Re: ТЪРСЯ ДА КУПЯ Social Bookmarking Software

Купи си демона , аз съм много доволен от него , бих казал ,че е бентлито в тая сфера , не мерцедеса.
 
Re: ТЪРСЯ ДА КУПЯ Social Bookmarking Software

SrapeBox ще купя тия дни , всички я хвалят , повече от демона .
 
Re: ТЪРСЯ ДА КУПЯ Social Bookmarking Software

SrapeBox върши съвсем различна работа, поства коментари, събира урл, тества проксита но не букмарква.

Преди да се изръсиш 97 долара ето ти линк за 40 долара намаление

hxxp://www.scrapebox.com/bhw
 
Re: ТЪРСЯ ДА КУПЯ Social Bookmarking Software

Аз мога да кажа с какво не става - пробвам с АллСуб - на руснаците да го науча да поства в социялки но не се получава. В една от темите се коментираше аутоплигг но не съм сигурен за него много много.
 
Re: ТЪРСЯ ДА КУПЯ Social Bookmarking Software

socialbookmarks.biz в този сайт има българска следа, разгледах социалните сайтове и на пръв поглед 3 бяха български :)
 
Re: ТЪРСЯ ДА КУПЯ Social Bookmarking Software

Демонът действително е най-доброто на пазара в нишата. Купих го скоро след като пуснах тази тема. Ако някой иска ревю ето моето

affiliatesbg.com/index.php?topic=44.0

Официалният сайт действително е този bookmarkingdemon.com и предполагам наблюдателните бързо ще съобразят как с помощта на другарче, могат да си спестят част от сумата.

Демонът е полезен и след панда ъпдейта имам усещането, че е дори по-удачен за употреба от преди.

Не очаквайте чудеса от програмата (виж ревюто), но ако действително сериозно се занимавате със сео, демона си е един от задължителните тулове.

Един въпрос, който все някой скоро ще зададе - работи ли с бг социалки. Да, работи, но много голяма част от бг букмарк сайтове са много модифицирани. Съответно програмата не може да ги използва. Преди няколко месеца, от списъка с бг социалки практически успях да вкарам 5-6. Не съм пробвал отново, възможно е при повече играчка резултатът да е различен. В интерес на истината за бг социалки си ползвам isocbox-a
 

Горе