SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Таргетиране на рекламите

Sp0oN

Anno Zero LTD
Интересно ми е, как на сайт за запознанства, таргетирането на адсенс е точно само "риъл естейтс, хотелско настаняване и 1000 други такива" (при все че си наблъсках компетитив ад филтъра със поне 200 сайта на строителни фирми защото и те илизаха), а когато пусна имидж реклама, тя излиза доста контекстуално - Unleash the diva in you, Take personality test и всякви ей такива ... а и бтв някой чувал ли е за реклама на козметични продукти в България ама от ранга Ейвън, орифлейм и т.н. афф програма за сайт ?

Предварително благодаря ;)

Re: Таргетиране на рекламите

сайта на български ли е? може да няма рекламодатели :-\

английски и български (със стрингове сменя езиците), на английски Рийл естейтс и хотелите и се виждат картинки на имидж адс, на български пак си излизат английски рекламодатели обаче имидж адс няма ... дори когато съм ги сетнал да показват пъблик сървайс адс...

Риал естейт рекламите са едни от добре платените. Иначе и на мен ми е интересно за БГ реклами или за реклами на английски става дума.

и на двата езика бе хора :)

едит: и още нещо ... вчера получих клик на wide skyscraper със имидж адс който е само ...
1 цент... :/

Я дай направо да разгледаме сайта и да направим диагностика. Иначе имидж адс, особено ако се въртят на цпм, носят малко пари.

един офтопик само: Смайлей централ добри пари ли плащат?
относно сайта ... нека да ви го дам след няколко дни защото в момента е хостнат така да се каже неофициално ... като съб-домейн а не искам някой да регне домейн името на което смятам да го слагам (просто още нямам пари да си купя домейн-а)
/* не че ме е страх някой от вас да ми регне домейна, страх ме е от някой просто минаващ */

Горе