SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Темплейти за Ebay и АУКРО

martinessko

New member
Понеже не съм много на ти с Dreamweaver, искам да попитам дали мога да си намеря готови, добре изглеждащи темплейти за EBAY и АУКРО. Ако имам готов шаблон, ще мога сам да си го променя с Dreamweaver-a. Търся вече час и половина в чичо Г., но всичко е платено.

Благодаря предварително :)
 
Re: Темплейти за Ebay и АУКРО

Лично аз не разбрах какво точно искаш да направиш - система, подобна на посочените сайтове, или сайт, в който да включиш афилиейт оферти?
 
Re: Темплейти за Ebay и АУКРО

Лично аз не разбрах какво точно искаш да направиш - система, подобна на посочените сайтове, или сайт, в който да включиш афилиейт оферти?

Момчето пита за готов темплейт, който да се ползва в описанията при продаване на продукт ( или поне така разбрах аз, ако бъркам да ме поправи момчето ).
 
Re: Темплейти за Ebay и АУКРО

Да точно това търся. В момента ползвам този - http://aukro.bg/chasovnik-emporio-armani-ot-50-lv-na-30-lv-i1820459584.html, но е вече стар, а и искам нещои по стилно. Вчера се опитвах да направя нещо, но в момента съм на работа. По късно ще ви покажа какво търся. Ако има желаещи да дръпнат с някой лев, нека помогнат :)
 
Re: Темплейти за Ebay и АУКРО

Говорим за нещо такова (Това е само пример и не е завършен) -
arman.jpg
 

Горе