SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Тестване на устойчивост срещу заплащане

SeoLab

тел. 0894764273
Здравейте,
не знам дали е точният раздел, за този пост.
Ако не е, моля админа да го премести.

Търся хора, които имат хакерски умения за тестване на един сайт.
За намерена дупка + препоръки за това, как да бъде отстранена заплащам по споразумение.
Анонимност гарантирам за тези, които пожелаят да се пробват.
Пишете ми на контактните данни в профила ми.
Заплащане по пейпал или банков път.
Сайта ще го дам след контакт с мен.
 
Re: Тестване на устойчивост срещу заплащане

Хакерски умения е много разтегливо понятие. Трябва да се уточни какво тоно се иска. Дали да роотне машината, да се вземат админски права над сайта, да се ддосне или просто да се събори да е офлайн или така да върви че да е неизползваем. Изразявам мнение от оща култура:)
 
Re: Тестване на устойчивост срещу заплащане

Хакерски умения е много разтегливо понятие. Трябва да се уточни какво тоно се иска. Дали да роотне машината, да се вземат админски права над сайта, да се ддосне или просто да се събори да е офлайн или така да върви че да е неизползваем. Изразявам мнение от оща култура:)

Ами човека иска да открие дупки в сайта си...и да ги отстрани след това. Мисля че от това което е написал иска всичко да се открие/отстрани което касае сайта му.
 
Re: Тестване на устойчивост срещу заплащане

За намерена дупка + препоръки за това, как да бъде отстранена заплащам по споразумение.

При положение, че нямаш достатъчно знания да си го тестваш сам и при положение, че ще може да получиш богато know-how само като си снифваш мрежата определено би трябвало да плащаш и за самото тестване без значение дали ще излезе дупка или не.

Знанието как струва много скъпо.

Не че кандидатствам за работата, просто е честно да е казано явно това нещо.
 
Re: Тестване на устойчивост срещу заплащане

Човека търси хора, които да направят penetration testing - независимо дали ще му сканират сайта, дали ще го DDOS-ват и т.н. Ако има заинтересовани, нека му пишат, ако няма нека не отклоняваме темата. И едина чуденка към SeoLab - имайки предвид, че си фен на руския стил на работа, се чудя защо търсиш подобни услуги в този форум, при условие че руснаците/украинците имат доста капацитет в тази област, особенно за DDOS, могат да ти изнесат месечния трафик за броени минути като гладен студент-хамалин, мебелировка на 4-стаен с разширение....
 
Re: Тестване на устойчивост срещу заплащане

Човека търси хора, които да направят penetration testing - независимо дали ще му сканират сайта, дали ще го DDOS-ват и т.н. Ако има заинтересовани, нека му пишат, ако няма нека не отклоняваме темата. И едина чуденка към SeoLab - имайки предвид, че си фен на руския стил на работа, се чудя защо търсиш подобни услуги в този форум, при условие че руснаците/украинците имат доста капацитет в тази област, особенно за DDOS, могат да ти изнесат месечния трафик за броени минути като гладен студент-хамалин, мебелировка на 4-стаен с разширение....

За DDOS никъде не съм писал или споменавал.
Говорим за дупки в сайта, ако има такива.
Сайтът е самописен.
За това и търся хора, които да го изпитат на устойчивост.
Относно руснаците, просто реших първоначално тук да постна, мисля, че в Бг също има знаещи хора.
Който е заинтересован, да пише на лично или на контактите.
Повече подробности, при личен контакт.
Няма смисъл да разводняваме темата.
 
Re: Тестване на устойчивост срещу заплащане

При положение, че нямаш достатъчно знания да си го тестваш сам и при положение, че ще може да получиш богато know-how само като си снифваш мрежата определено би трябвало да плащаш и за самото тестване без значение дали ще излезе дупка или не.

Знанието как струва много скъпо.

Не че кандидатствам за работата, просто е честно да е казано явно това нещо.

При положение, че нямаш никаква идея кой какви знания, а и възможности има, говориш за ноу-хау, което не се получава от една открита грешка. Къде видя, че няма да се заплати за въпросния труд? Казано си е в самата обява - търси се човек да открие дупките, кое по-точно не беше разбрано? Това, че заплащането ще е по договорка?

П.П. А и да, съжалявам за грешката в репутацията :Д Случва се като се бия с котката ми да се разсея.
П.П.2. Ебавам се, интересно ми беше дали някой щеше да я забележи преди да стигне до това мнение.
 
Re: Тестване на устойчивост срещу заплащане

За недоразбралите ламери - човека ще плаща само ако се открие дупка, а няма да плати нищо за цялото знание, което ще получи наготово как може да се атакува сайт.
 
Re: Тестване на устойчивост срещу заплащане

За недоразбралите ламери - човека ще плаща само ако се открие дупка, а няма да плати нищо за цялото знание, което ще получи наготово как може да се атакува сайт.

Абе аз ли съм малоумен, или ти не четеш какво пишат хората и не мислиш? Къде видя, човекът да иска обучение? Или да му кажеш какво правиш (ще направиш)? Човекът търси "дупки" в сигурността на сайта си.... Че ми стана любопитно, от една брутфорс атака какво ли ще разбере? Какви потребители и пароли можеш да генерираш ли?:D
 
Re: Тестване на устойчивост срещу заплащане

Знаеш ли, тео, и аз не знам защо се занимавам изобщо с това тук.

Извинявам се на всички!
 

Горе