SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търси се програмист за скрипт

nullsoft

Active member
Здравейте колеги,

Интересуваме за колко горе долу бихте написали един скрипт за запознанства, с функции като.

ВИП
Изпращане на подаръци
целувки
Чат
Общ чат

и стандартни функции на един скрипт за запознанства.
 
Последно редактирано:
Re: Търси се програмист за скрипт

преди няколко дни купих един за 600$ от турчин, но открих backdoor, и един скрит линк, които се вижда само от гугъл. След като му обесних вика че може дами върне парите. Сега се чудя дали даги взема, и да накарам някой от тук да напише нещо хубаво за тез пари, или изопщо ще имали някой който да напише нещо добро за 500-600$.
 
Re: Търси се програмист за скрипт

Аз лично бих те посъветвал или да купиш лиценз за някоя готова платформа и да платиш на някой само да я модифицира леко или да разгледаш оферите на Българските developer фирми, дори бих ти препоръчал да се обърнеш към Манол Трендафилов от Rastermania.
 
Re: Търси се програмист за скрипт

Аз лично бих те посъветвал или да купиш лиценз за някоя готова платформа и да платиш на някой само да я модифицира леко или да разгледаш оферите на Българските developer фирми, дори бих ти препоръчал да се обърнеш към Манол Трендафилов от Rastermania.

Гледах почти всички готови системи, но нещо неми харесват, или са скъпи.

Последно се бях замислил да къпя emeeting, но не можах да се реша, и точно за това реших да отоворя темата.

Писах емайл на Манол да видим какво ще каже за цената.
 

Горе