SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся дизайнер

Re: Търся дизайнер

сайта не е мой.
Сайта е на фирма с която работя.
Скоро ще има подробно задание.
Само ги посъветвах да отделят дизайн от функционалност (кажете какво мислите за това!!!).
Идеята ми е първо да имаме добър дизайн (картинка или html). За функционалността мисля, че ще се справя ;).

За оптимизацията знам и наистина първото нещо, което и аз казах е Flash!!!. После поне му сложих title че и такова си нямаше :).
 
Re: Търся дизайнер

Препоръчвам себе си :D . Ето и уеб дизайн портфолио. Ако си заинтересован ПМ

от вашето портфолио:
conqueror_20080304_haudg.jpg


пише се optimiZation...

Гугльо при търсене за "optimisation":
Did you mean: optimization ?
 
Re: Търся дизайнер

от вашето портфолио:
пише се optimiZation...

В американския английски, да. Британския спелинг е optimiSation, така че зависи каква е групата, в която се целиш. :)
 
Re: Търся дизайнер

Мерси за поправката; като цяло текстовете дойдоха директно от клиента. Странното е, че беше хамериканец :)
 
Re: Търся дизайнер

В американския английски, да. Британския спелинг е optimiSation, така че зависи каква е групата, в която се целиш. :)

Мдам, то в американския английски сумати думи са повредени
 
Re: Търся дизайнер

Лично мое мнение при работа с дизайнери:
Искай 3 или 4 коренно различни предложения на картинка. След като си избереш действаш детайлно, след това започваш да програмираш (добре е като започнеш с програмирането вече да ти е ясно как ще оптимизираш. Това е важно, иначе ще има да 'кърпиш'....)
 
Re: Търся дизайнер

Идеята ми е първо да имаме добър дизайн (картинка или html). За функционалността мисля, че ще се справя ;).
слагаш каруцата пред коня сперед мен. те по картинка вече са работили, предвид че имат флаш сайт(това е най много приличащия на стар фреймс html флаш сайт, който съм виждал, даже се учудих, че нямам back в браузъра).

Ако искаш свестен дизайн на крайния продукт, си създай набор с изисквания за функционалност, като част от заданието по дизайна. "Картинката" може доста проблеми да ти създадат ако не си си послал добра функционалност. Сайта е обемен и ще си иска своето ако държите на СЕО особено многоезично.
 
Re: Търся дизайнер

слагаш каруцата пред коня сперед мен. те по картинка вече са работили, предвид че имат флаш сайт(това е най много приличащия на стар фреймс html флаш сайт, който съм виждал, даже се учудих, че нямам back в браузъра).

Ако искаш свестен дизайн на крайния продукт, си създай набор с изисквания за функционалност, като част от заданието по дизайна. "Картинката" може доста проблеми да ти създадат ако не си си послал добра функционалност. Сайта е обемен и ще си иска своето ако държите на СЕО особено многоезично.

точно това ще дадем на дизайнера - набор от изисквания. А иначе, сайта ще е на asp.net за да си го хостваме и разработим ние. Предполагам ще има blogengine sharepoint и една камара още неща. MS CRM. Аз затова казвам, че ни трябва добър дизайн. SEO-то все още го разяснявам на менижърите като опция за генериране на трафик и съответно конверсии към leads и евентуални продажби. Предполагам ще се инвестира и в adwords.
А иначе за картинката- аз така съм работил и ми харесва този модел. Дават ми картинка и аз си правя (в asp.net има master page) главна страница (една или няколко) от които другите наследяват визуалните неща.
 

Горе