SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся някой да ми напише статия за спортен сайт

За: Търся някой да ми напише статия за спортен сайт

За: Търся някой да ми напише статия за спортен сайт

Все още продължавам да търся...
 
За: Търся някой да ми напише статия за спортен сайт

За: Търся някой да ми напише статия за спортен сайт

Може да сте намерили човека. Моля за повече информация - тема, срокове, бекграунд по темата...
 
За: Търся някой да ми напише статия за спортен сайт

За: Търся някой да ми напише статия за спортен сайт

Здравей, ако още търсиш, аз мога да ти напиша статията, имам опит в писането на спортни статии, писал съм редица футболни прогнози, а и отделно цял живот се занимавам със спорт и смея да твърдя, че разбирам доста от някои спортове.. Ако искаш ме намери на скайп chorbara43 или ми пиши на мейла muhataa@abv.bg
 
За: Търся някой да ми напише статия за спортен сайт

За: Търся някой да ми напише статия за спортен сайт

Здравей, ако още търсиш, аз мога да ти напиша статията, имам опит в писането на спортни статии, писал съм редица футболни прогнози, а и отделно цял живот се занимавам със спорт и смея да твърдя, че разбирам доста от някои спортове.. Ако искаш ме намери на скайп chorbara43 или ми пиши на мейла muhataa@abv.bg

Ползвал съм услугите на Николай, доволен съм. Препоръчвам го!
 
За: Търся някой да ми напише статия за спортен сайт

За: Търся някой да ми напише статия за спортен сайт

Намерил съм човек, благодаря ви!
 
Re: Търся някой да ми напише статия за спортен сайт

Търся някой да ми напише статия за спортен сайт, да е сериозен човек над 25 години!

Какви да условията?За кой сайт става въпрос и какво е заплащането?
 
За: Търся някой да ми напише статия за спортен сайт

За: Търся някой да ми напише статия за спортен сайт

Вече написах по нагоре, че съм си намерил човек и темата е приключена, благодаря!
 

Горе