SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся плъгин за WP за масово триене на постове

Re: Търся плъгин за WP за масово триене на постов

Re: Търся плъгин за WP за масово триене на постов

и на мен би ми свършило работа, ако някой е чувал да има такова чудо
 
Re: Търся плъгин за WP за масово триене на постов

Re: Търся плъгин за WP за масово триене на постов

Аз ползвам един такъв плъгин :D

DELETE FROM `database_wrdp1`.`wp_posts` WHERE (`wp_posts`.`post_content` keyworld)

много лесно се пуска в phpmyadmin примерно.....
 
Re: Търся плъгин за WP за масово триене на постов

Re: Търся плъгин за WP за масово триене на постов

Аз ползвам един такъв плъгин :D

DELETE FROM `database_wrdp1`.`wp_posts` WHERE (`wp_posts`.`post_content` keyworld)

много лесно се пуска в phpmyadmin примерно.....

:D +++ Този е най-готиният. :D
 
Re: Търся плъгин за WP за масово триене на постов

Re: Търся плъгин за WP за масово триене на постов

за този знам :)
има ли нещо друго, което трябва да се оправя/трие/променя след това
 
Re: Търся плъгин за WP за масово триене на постов

Re: Търся плъгин за WP за масово триене на постов

като пуснеш и cron ще забравиш че го имаш тоя плъгин :) иначе има плъгин дето ти трие всички постове над една седмица примерно
 
Re: Търся плъгин за WP за масово триене на постов

Re: Търся плъгин за WP за масово триене на постов

триенето на постовете директно в базата не може ли да счупи някакви връзки между таблиците, че не съм запознат със структурата и ?
 
Re: Търся плъгин за WP за масово триене на постов

Re: Търся плъгин за WP за масово триене на постов

триенето на постовете директно в базата не може ли да счупи някакви връзки между таблиците, че не съм запознат със структурата и ?
Ако се трие само от posts таблицата остават ненужни данни по други таблици, но това не пречи при малък сайт. Ако обаче изтрите постове са много, то е по-добре да се прави както трябва - да се почистват всички свързани неща.
 
Re: Търся плъгин за WP за масово триене на постов

Re: Търся плъгин за WP за масово триене на постов

http://wordpress.org/extend/plugins/bulk-delete/ Това не върши ли работа?
 
Код:
DELETE a,b,c  
FROM wp_posts a  
LEFT JOIN wp_term_relationships b ON (a.ID = b.object_id)  
LEFT JOIN wp_postmeta c ON (a.ID = c.post_id)  
WHERE a.post_title LIKE %keyword%

Сглобих тази заявка. Идеята е да трие по ключова дума в заглавието на публикацията. Разбира се, можеш да смениш a.post_title със a.post_content и да триеш по ключова дума в съдържанието. На мястото на "keyword" слагаш думата.

Не съм го пробвал, но трябва да работи. Надявам се да съм полезен. Ако искаш, мога и като разширение да ти го напиша, но според мен няма смисъл.
 
Търся плъгин за WP за масово триене на постов�

Търся плъгин за WP за масово триене на постов�

ще е супер да го има като разширение едно поле за KW и дел бутон
или с повече полета и крон съвсем ще е добре
с нарастващата популярност на WP article директориите е много вероятно и да има добър успех.


Код:
DELETE a,b,c  
FROM wp_posts a  
LEFT JOIN wp_term_relationships b ON (a.ID = b.object_id)  
LEFT JOIN wp_postmeta c ON (a.ID = c.post_id)  
WHERE a.post_title LIKE %keyword%

Сглобих тази заявка. Идеята е да трие по ключова дума в заглавието на публикацията. Разбира се, можеш да смениш a.post_title със a.post_content и да триеш по ключова дума в съдържанието. На мястото на "keyword" слагаш думата.

Не съм го пробвал, но трябва да работи. Надявам се да съм полезен. Ако искаш, мога и като разширение да ти го напиша, но според мен няма смисъл.
 
Re: Търся плъгин за WP за масово триене на постов

Re: Търся плъгин за WP за масово триене на постов

Проблемът при варианта с разширението е как ще става вкарването на ключовата дума в заявката. Трябва да се четат документации, че да се направи "графична среда".
 
Re: Търся плъгин за WP за масово триене на постов

Re: Търся плъгин за WP за масово триене на постов

и така работи добре
имам само една молба ако може
някой да напише един array и един while за ключовите думи да трие постовете подред

благодаря
 
Re: Търся плъгин за WP за масово триене на постов

Re: Търся плъгин за WP за масово триене на постов

Може да се направи едно скриптче (PHP файл), който да include-ва конфигурационния файл на WP, да се свързва с базата и да трие по подаден параметър чрез GET, примерно. Идеята е да се спестят бумащините по оформяне на разширение.

Параметърът може и да е array, но най-добре думи с някакъв разделител. Дай повече информация точно какво имаш предвид с последния си пост.
 
Re: Търся плъгин за WP за масово триене на постов

Re: Търся плъгин за WP за масово триене на постов

Може да се направи едно скриптче (PHP файл), който да include-ва конфигурационния файл на WP, да се свързва с базата и да трие по подаден параметър чрез GET, примерно. Идеята е да се спестят бумащините по оформяне на разширение.

Параметърът може и да е array, но най-добре думи с някакъв разделител. Дай повече информация точно какво имаш предвид с последния си пост.

аз направих едно php което трие като напиша вътре дума по която да търси. това което имам предвид е преди това в това php да се дефинира един array от ключови думи по които да трие. след това само обхожда този array и за всяка дума трие намерените постове, които ги съдържат в title или text

така няма да има нужда от форма или каквото и да е и ще мога да му пусна крон
 
Re: Търся плъгин за WP за масово триене на постов

Re: Търся плъгин за WP за масово триене на постов

нещо такова

Код:
$badwords = array("BW1","BW2");
foreach ($badwords as $value) {
$query = "DELETE a,b,c  
FROM wp_posts a  
LEFT JOIN wp_term_relationships b ON (a.ID = b.object_id)  
LEFT JOIN wp_postmeta c ON (a.ID = c.post_id)  
WHERE a.post_title LIKE '%".$value."%'";
$result = mysql_query($query);
if (!$result) {
    die('Invalid query: ' . mysql_error());
}
}
 

Горе