SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся подходящ домейн за социална мрежа

Kortes

New member
Здравейте, търся подходящ домейн за социална мрежа за въпроси и отговори насочен към българската аудитория. В момента съм се спрял на vaprosnik.com Според вас подходяща ли е или ще ми предложите нещо друго по подходящо и правилно ли е изписано?
Благодаря предварително.
 
За: Търся подходящ домейн за социална мрежа

За: Търся подходящ домейн за социална мрежа

Според мен е подходящ, стига да е свободен.
 
За: Търся подходящ домейн за социална мрежа

За: Търся подходящ домейн за социална мрежа

Домейнът е подходящ, но за жалост е зает
 
За: Търся подходящ домейн за социална мрежа

За: Търся подходящ домейн за социална мрежа

Искам да регистрирам нов, в смисъл може да е по подходящо vyprosnik или vuprosnik, това имах предвид
 
Re: Търся подходящ домейн за социална мрежа

Идеята ти е добра, по-дорбе действай бързо преди някой "доброжелател" да ти я открадне :)
 
За: Re: Търся подходящ домейн за социална мрежа

За: Re: Търся подходящ домейн за социална мрежа

KAZVAI.DE :happy: свободен е :p
 
Re: Търся подходящ домейн за социална мрежа

Според мен не е добър. Дълъг е. Не е ясна правилната транслитерация vUprosnik, vAprosnik, vYprosnik. Общо взето всеки ще си го пише както си знае и ще ходи на различи сайтове...
 
За: Търся подходящ домейн за социална мрежа

За: Търся подходящ домейн за социална мрежа

то има вече такъв сайт... малко изоставен ама го има.
и аз имам домейн подготвен за нещо такова ама не ми се занимава с него :)
а иначе този ... въпросник наистина е малко спорна транслитерацията. защо не измислиш нещо кратко от тип бранд
 
За: Търся подходящ домейн за социална мрежа

За: Търся подходящ домейн за социална мрежа

А като е vaprosnik няма ли да се таргетира по-добре от Г и не е ли по запомнящо се от казвай.де и не звучи ли ...по българско от някой друг подобен, и всъщност за подобен проект до колко е важен домейнът, как мислите.
 
За: Търся подходящ домейн за социална мрежа

За: Търся подходящ домейн за социална мрежа

Имам две подходящи. Зависи какъв бюджет си планирал за брандабъл домейн.
 
Re: За: Търся подходящ домейн за социална мрежа

Re: За: Търся подходящ домейн за социална мрежа

А като е vaprosnik няма ли да се таргетира по-добре от Г и не е ли по запомнящо се от казвай.де и не звучи ли ...по българско от някой друг подобен, и всъщност за подобен проект до колко е важен домейнът, как мислите.

Ще се "таргетира" добре ако някои търси vuprosnik, но кои ще търси въпросник? Когато някои търси отговор на даден въпрос името на домейна не е от значение, ако сайта е добре индектиран ако ще да е и котка.com
но когато се гради бранд лесния домейн е за предпочитане и особено такъв които лесно се пише.
 
За: Търся подходящ домейн за социална мрежа

За: Търся подходящ домейн за социална мрежа

мхм. Избери си нещо кратичко и забавно. Иначе най-големия сайт от този вид (answers.yahoo.com) мислиш ли, че някой го намира по домейн името му? Всичко зависи от обема потребители, които ще успееш да привлечеш и количеството/качеството съдържание, което ще ги накараш да напълнят.
 
За: Търся подходящ домейн за социална мрежа

За: Търся подходящ домейн за социална мрежа

https://www.facebook.com/vaprosnik ще съм напълно удовлетворен ако някой компетентен оцени трудът ми :)
 
Re: За: Търся подходящ домейн за социална мрежа

Re: За: Търся подходящ домейн за социална мрежа

https://www.facebook.com/vaprosnik ще съм напълно удовлетворен ако някой компетентен оцени трудът ми :)

Е 30 лайка и 50 тина поста, не е болка за умиране. Освен това ако не греша ако имаш под 500 харесвания може да си сменяш името на страницата както искаш...
 

Горе