SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Феновете не могат да споделят от ФБ страницата ми

shark

New member
Феновете не могат да споделят съдържание (снимки, линкове) от ФБ страницата ми.
Трябва да попълват код за сигурност?!? Що за глупост?
Прикачам снимка за илюстративност.
Въпросите са:
Как да се отърва от този проблем?
Каква може да е причината за поява му?
 

Прикачени файлове

  • photo1391.jpg
    photo1391.jpg
    97.8 KB · Преглеждания: 0
Да - често срещано. Пиши долу на онзи линк към съпорта евентуално може и да го оправят.

Причина за проблема е шервано съдържание от този сайт. Може да е било за възрастни, торенти и т.н.
 
проблема е в сайта, чийто ресурс се споделя, а не във ФБ страницата.
 
Пиши долу на онзи линк към съпорта евентуално може и да го оправят
Това работи - проверено е - последните два пъти като ми се наложи така люто ги препцувах ( чак им се накъдриха миглите ), че се задействаха много добре и експедитивно :D
 
Вече писах през въпросния линк няколко пъти (с добро, много настоятелно и почти грубо) не помага. Накарах няколко приятели да пишат и те. Оправи си за няколко дни после пак ...
Сайта от който споделям (1-2 пъти месечно) е фирмения ми сайт. В него има само авторско съдържание и снимки, няма нищо притеснително.

Преди време бях организирал от онези ФБ конкурси с харесване (гласуване), и тн. печелеха се награди и имам съмнения, че има фалшиви профили лайкнали страницата. Сега се сетих и мисля че може това да е причината за проблема?
Въпроса как да оправя нещата остава :(
 

Горе