SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Фирма дава 1000 лв за оригинален ...

За: Фирма дава 1000 лева за оригинален слоган!

За: Фирма дава 1000 лева за оригинален слоган!

Подготвяме всички ми се струва !:) Няма лощо да има повече такива фирми.
 
Re: Фирма дава 1000 лева за оригинален слоган!

Re: Фирма дава 1000 лева за оригинален слоган!

Абсолютен писимист съм относно подобни прояви събират добрите слогани дават на свой човек парсата после. И си имат после готини послания. А самия конкурс се явява своего рода реклама тип вирусен маркетинг което не е никак лошо и хоп с един куршум два заека.
 
За: Фирма дава 1000 лева за оригинален слоган!

За: Фирма дава 1000 лева за оригинален слоган!

Добре, ако си решил да включиш и името на компанията, само то е 4 думи :)
 
За: Фирма дава 1000 лева за оригинален слоган!

За: Фирма дава 1000 лева за оригинален слоган!

Добре, ако си решил да включиш и името на компанията, само то е 4 думи :)
Само слогана май го искат до майкс 5 думи. :) А относно тези слогани и игри - важното е да се учатва и да си раздвижваш мозъка, а наградата е само бонус. Поне аз очаствам на такъв принцип в повечето такива играи. Може и спечеля, може и не, но това винаги ме държи в едно добро ниво, ако трябва да се конкурирам с други маркетолози. :) Както се вика упражнение за мозъка. :)

А за вирусния маркетинг, тук съм съгласен. Но къде да търсят хора? Все пак ние най-добре "чувстваме" ползите от интернет. :)
 
За: Фирма дава 1000 лева за оригинален слоган!

За: Фирма дава 1000 лева за оригинален слоган!

Аз вече изпратих :)
 
Re: Фирма дава 1000 лв за оригинален ...

Момчета, забравяте, че Пазарът не е място за чат. Щом толкова искате да обсъждате, правете го в отделна тема! Отделил съм ви, приказвайте си, но имайте едно на ум за правилата!
 
Re: Фирма дава 1000 лв за оригинален ...

Ако знаеш откога ревем Пазар да е в друг цвят. Не че това ще спре пазарлъка в Пазара.
 
За: Фирма дава 1000 лв за оригинален ...

За: Фирма дава 1000 лв за оригинален ...

Абе и ние мислим да направим пазара нещо различно с него. Някакси да е по-отделен и малко по-познаваем, а защо не и лек брандинг. ;)
 
За: Фирма дава 1000 лв за оригинален ...

За: Фирма дава 1000 лв за оригинален ...

Изпратих мейл с потвърждение за получено писмо и ни вес ни кос! Някой от вас, да е получил отговор от тях, че са получили материали?
 

Горе