SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Хазартни реклами в adsense - хип хип :)

mlazarov

Web Entrepreneur
Може би част от вас са забелязали, но все пак ми се струва достатъчно интересно да спомена, че google ще пускат хазартни реклами, което сами се досещате ще ни донесе много благинки:)

Ето новината на английски:
http://www.sitetrail.com/2011/09/30/adsense-introduces-the-gambling-category/
и на български
http://notrial.info/news/it/adsense-introduces-the-gambling-category.html
 
Re: Хазартни реклами в adsense - хип хип :)

Страхотна новина. Наистина отваря много нови възможности за приходи на европейския пазар.
Направо не ми се мисли каква ще е цената за click. :rolleyes:
 
За: Хазартни реклами в adsense - хип хип :)

За: Хазартни реклами в adsense - хип хип :)

Дали и как промените в ЗХ ще се отразят на Адсенс в светлината на информацията, че ще има и реклами на хазарт?
 
Re: Хазартни реклами в adsense - хип хип :)

Щом ще има такива реклами, ме навява на мисълта, че вече няма толкова да се притесняваме да ползваме тези думички по сайтовете си :)
 
За: Хазартни реклами в adsense - хип хип :)

За: Хазартни реклами в adsense - хип хип :)

От адсенс до сега само жълти стотинки ... А дано да се промени нещо, когао се регисрирах тръгнах с голямата кошница и мислех че ще къртя пара, но повече от 50 цента на ден до сега не съм правил. Претенцийте иначе са големи то срана на Гугал да не цъкнеш случайно на рекламата, едва ли не иска който е цъкнал на рекламата да си е купил продукта("целеви поребител"), а плаща само жълти стотинки.
 
За: Хазартни реклами в adsense - хип хип :)

За: Хазартни реклами в adsense - хип хип :)

Извадка от Правила за съдържанието(забранено съдържание) на adsense!
"Съдържание, свързано с хазарт



Сега издателите имат възможност да се включат за получаване на реклами за хазарт чрез функцията за филтриране по категории. Указания за целта можете да намерите тук.

Моля, обърнете внимание, че тези реклами ще се показват само на потребители в региони, където хазартът е законен. Пълен списък на тези местоположения може да намерите тук.

Ако не искате да получавате реклами за хазарт на сайта си, не се налага да предприемате нищо повече. "
 

Горе