SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Хостинг за уебмастъри от ICN.Bg

Re: Хостинг за уебмастъри от ICN.Bg

Ако имаш проблеми с изразходване на ресурси от WordPress, може би трябва да попрочетеш малко за оптимизация този CMS, да конфигурираш кеширащи плъгини и да понамалиш употребата на SEO плъгини. :p
Или да ползва по-добра система... :eek:
 
Re: Хостинг за уебмастъри от ICN.Bg

Или да ползва по-добра система... :eek:

Под по-добра имаш предвид онази, чиято база данни на инсталацията по подразбиране не е индексирана?! :eek::eek::eek:
 
Re: Хостинг за уебмастъри от ICN.Bg

Много съм доволен.. браво на хората!

Такъв план е просто необходим.. колкото повече add-on толкова по-добре:)
 
Re: Хостинг за уебмастъри от ICN.Bg

Под по-добра имаш предвид онази, чиято база данни на инсталацията по подразбиране не е индексирана?! :eek::eek::eek:
Това не го разбрах... не ползвам Друпал и нямам опит с такива проблеми :eek::eek::eek:
 
Re: Хостинг за уебмастъри от ICN.Bg

Това някакъв твой афилиет ли е?

прочети, че той е договорил този план специално за този форум...

дори и афф линк да е, какво от това??? или те притеснява, че някой друг може случайно да получи някакви стотинки затова, че ти е дал линк, който ти е бил полезен?
 
Re: Хостинг за уебмастъри от ICN.Bg

Прочетох всичко, споко.
Напротив, ако е афф да мина през него.
 
Re: Хостинг за уебмастъри от ICN.Bg

оки, сори за недоразумението тогава :) щях да ти бодна зелено за компенсация, но съм те оцветявал скоро :)
 
Re: Хостинг за уебмастъри от ICN.Bg

Прочетох всичко, споко.
Напротив, ако е афф да мина през него.

Не е Affid. Просто бях любопитен колко хора ще кликнат на конкретния линк, затова ползвах услуга за съкращаване на адресите. :)
 

Горе