SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Хостинг от papagal.bg

johnny

trigger hippie
Здравейте :),

от известно време аз и моят партньор подготвяме уеб-хостинг услуга - papagal.bg. За момента сайта още не е готов, но всичко друго е кажи речи готово. Сървъра ни е колокейтнат в новият дейта център на Neterra до KFC в Младост. Използваме лизензиран cPanel за контролен панел на акаунтите.

Та защо пускам тази тема?
До пускането на сайта има още няколко месеца и машината не се утилизира въобще. Предлагам следният план за 35.00лв/година специална цена за съфорумците.

Плана е със следните параметри
5GB дисково пространство
60GB месечен трафик
2 addon домейна
+ всички останали благинки на cPanel-а

Методи на плащане: paypal, epay, банков превод и easypay
Мисля, че вече може и фактури да се издават

Ето два сайта хостнати при нас
http://monolit-l.com
http://ralitsaoil.com
от тях можете да добиете представа на какво ниво е свързаността на Neterra, поне при мен се отварят мигновенно.

Това е, ако имате въпроси пишете :).
 
Последно редактирано:
Re: Хостинг от papagal.bg

Успех с начинанието! Имах удоволствието да пробвам безплатната Ви промоция от преди година и съм доволен!
По-нататък ще опитам някой хостинг акаунт или ще препоръчам клиенти!
 
За: Хостинг от papagal.bg

За: Хостинг от papagal.bg

Да, чудесно се отваря!
 
За: Хостинг от papagal.bg

За: Хостинг от papagal.bg

Здравей,

препоръчвам преди да започнете официално работа, да предложиш няколко безплатни тестови пакета, лично аз не бих си купил хостинг по предложената тук схема.

Иначе успех с проекта, доста е конкурентен пазара и се надявам да предложите нещо атрактивно
 
За: Хостинг от papagal.bg

За: Хостинг от papagal.bg

Ами принципно дълго време имаше безплатен хостинг, дори има и тема във форума (Безплатен хостинг cpanel), от него има 30тина акаунта, който са активни и в момента.

Иначе да, и аз не бих се доверил на такава схема, но мисля че хората във форума ме познават, все пак съм член на форума почти от началото на webmasterbg.org :)
 
За: Хостинг от papagal.bg

За: Хостинг от papagal.bg

В превода на форума phpbb3 на български език(езиковият пакет е свален от сайта на phpbb)се появява линк на вашият сайт. Как да се освободя от него? prevod121.jpg

Линкът е подчертан със червено на снимката, която ви представям ! След натискането на линка се отваря още не работещият сайт на papagal.bg!
 
Последно редактирано:
Re: За: Хостинг от papagal.bg

Re: За: Хостинг от papagal.bg

Не ползвай превода по който хората са се трудили и всичко ще е ок! :party:
Относно хостинг услугата не съм я тествал и не мога да кажа каквото и да било в подробности, но отварянето на сайтовете зависи до голяма степен и на натовареността на даден сървър, което разбира се ме съмнява да е проблем имайки в предвид инвестицията в свързаността. :)
 

Горе