SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Хубава тема в за нишата home and garden

Mepoooo

Banned
Искам да започна голям ENG проект в нишата home and garden с монетизация афилиейт+адсенс, но от два дни нещо не мога да си избера тема - всичките ми се струват sucks (жаргонно казано). Платена/не платена, само да ми допадне:). Някой ако има нещо на предвид като линк, бих се радвал на малко помощ:)
 
За: Хубава тема в за нишата home and garden

За: Хубава тема в за нишата home and garden

По принцип си избери максимално близка по функционалност, която ти се иска, за да може да добавиш разните му банери и реклами по нея. След това с промяна на снимки и малко цвят по кода може да я редактираш най-просто на външен вид. Ако искаш по-голяма промяна или тема, която да ти харесва, ти трябват по-големи познания или да си платиш на дизайнер. Но щом от сега мислиш за монетизация.. по-добре си направи касичка и събирай жълтите си стотинки. Но както и да е, без значение каква ти е темата, нещата които ще са на сайта, трябва да се харесат на посетителите. Обърни внимание първоначално да докараш стабилен месечен трафик и след това монетизирай, а дизайна се сменя, когато има нужда.

Относно темата Home & Garden - наистина няма много интересни предложения, но пък защо една хубава (без значение кък каква сфера е насочена), примерно от news или др. не преработиш тук там и да ти пасне на душата. Не давам линк.. Оставям на някой друг да ти намери подходяща..
 
Последно редактирано:
За: Хубава тема в за нишата home and garden

За: Хубава тема в за нишата home and garden

Аз ще те посъветвам да почакаш седмица-две и да видиш в каква посока духа вятъра с тези EMD (weather update) неща от гугъл.
 
Re: За: Хубава тема в за нишата home and garden

Re: За: Хубава тема в за нишата home and garden

Аз ще те посъветвам да почакаш седмица-две и да видиш в каква посока духа вятъра с тези EMD (weather update) неща от гугъл.
Аз не съм фен на ЕМД-та, залагам си на големите брандови предимно. По-голяма инвестиция като време и пари, но пък не виждам причина такива сайтове да бъдат рязани в бъдеще.


По принцип си избери максимално близка по функционалност, която ти се иска, за да може да добавиш разните му банери и реклами по нея. След това с промяна на снимки и малко цвят по кода може да я редактираш най-просто на външен вид. Ако искаш по-голяма промяна или тема, която да ти харесва, ти трябват по-големи познания или да си платиш на дизайнер. Но щом от сега мислиш за монетизация.. по-добре си направи касичка и събирай жълтите си стотинки. Но както и да е, без значение каква ти е темата, нещата които ще са на сайта, трябва да се харесат на посетителите. Обърни внимание първоначално да докараш стабилен месечен трафик и след това монетизирай, а дизайна се сменя, когато има нужда.

Относно темата Home & Garden - наистина няма много интересни предложения, но пък защо една хубава (без значение кък каква сфера е насочена), примерно от news или др. не преработиш тук там и да ти пасне на душата. Не давам линк.. Оставям на някой друг да ти намери подходяща..
Ще трябва да се преработва някоя тема, просто няма нищо подходящо като готов вариант. С четене става работата по редизайна на темата, но е адски бавно - 30 минути търсиш/учиш как става едно нещо и после за 5 мин. го правиш:). Относно монетизацията - естествено, че няма да се слагат веднага линковете/банерите, защото ще е безсмислено. Самият проект ще е 100 + статии (купени авторски/пренаписани), като ще се гонят лонг тейл фрази за съответната страница без да се акцентира сериозно в линккбилдинга на индекса, както си процедирам и за БГ (досега нямам порязан сайт от животно в БГ, дано мина метър:))
Това с жълтите стотинки не го разбрах:)
 

Горе