SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Цвят на шрифта в меню на wordpress

tiberii

New member
Как да сменя цвета на шрифта в менюто най -отгоре.Търсих в style.css но не намерих къде.Имаше за цвят на бутони но като сменях кода ефект нямаше.Моля за помощ кажете в кой файл е този код.

Това ми е менюто в момента :

4595465Z.jpg
 
Re: Цвят на шрифта в меню на wordpress

Строителство не се пише с Й. А по въпроса с цвета - коя е темата, с Firebug като посочиш този елемент какво ти показва?
 
За: Цвят на шрифта в меню на wordpress

За: Цвят на шрифта в меню на wordpress

Как да сменя цвета на шрифта в менюто най -отгоре.Търсих в style.css но не намерих къде.Имаше за цвят на бутони но като сменях кода ефект нямаше.Моля за помощ кажете в кой файл е този код.

Това ми е менюто в момента :

4595465Z.jpg

Прати и линка на сайта да ти кажа как да го оправиш
 
За: Re: Цвят на шрифта в меню на wordpress

За: Re: Цвят на шрифта в меню на wordpress

Строителство не се пише с Й. А по въпроса с цвета - коя е темата, с Firebug като посочиш този елемент какво ти показва?

Благодаря за забележката :wink:

Аз ползвам google chrome и ми показва това

4595979S.png


Темата е тази :
http://www.templatepanic.com/?s=neptuna
 
Последно редактирано:
За: Цвят на шрифта в меню на wordpress

За: Цвят на шрифта в меню на wordpress

Не знам как да ви се отблагодаря! Стана :) Аз мислех че е някъде тук в css3/buttons но не ставаше. Още веднъж Голямо Благодаря!
 

Горе