SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Цени ли се трудът на копирайтърите?

Аз пък съм на мнение, че тези дето имат работа прекаляват с цените. Извинявай ама няма как да плащаш на черно 10лв/100думи не е ок някакси ... Аз си имам копорайтърКА на която плащам далеч по-малко от 10лв, и върши доста добра работа.
10 лева на 100 думи е наистина много. Макар че ги има и такива, които търсят някой да им върши къртовска работа за 2 лв. на 100 думи, което също не е окей.
 
10 лева на 100 думи е наистина много. Макар че ги има и такива, които търсят някой да им върши къртовска работа за 2 лв. на 100 думи, което също не е окей.
Да. Аз реално не съм запознат с цените в детайли. При мен нещата се случват - пускам указания, дават ми срок и цена и вече преценявам. Не съм ги смятал най-вече, защото работата е свързана с повече материали и не съм седнал да калкулирам, но няма да е зле да го направя. За момента не ми е било належащо поради факта, че получавам добри предложения, както за цена, така и за срокове и не съм "издребнявал" до там да цепя думите към то стотинки. :) Но пак го пиша - няма да е зле да го направя, за да си имам личен ориентир.
 

Горе