SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

ЧРД на Пешо :)

Re: ЧРД на Пешо :)

:) ей, точен си като финансист, няма начин да объркаш падежа. Благодаря ти Иво!
 
Re: ЧРД на Пешо :)

Честито и от мен :) Явно не само аз ще празнувам тази дата!
Жив и здрав бъди! Успехи във всички начинания ти желая.
 
Re: ЧРД на Пешо :)

Драго, колко са нашите клиенти, толкова и да са твоите :D ама догодина, да не ти изправят косите по Коледа.
 
Re: ЧРД на Пешо :)

Много благодаря на всички, прави сте че здравето е най-важното - в момента най-голяма нужда имам от него :) Надявам се в близко бъдеще да мога да празнувам каквито и да е поводи със всички вас от София, на една маса..... стискайте ми палци.
 
Re: ЧРД на Пешо :)

Изпроси си го и тук да ти го кажа - то само със стискане на палци не става, трябва и да правиш нещо по въпроса.

P.S. И да не забравиш също че трябва и да кажеш с какво да помагаме ;)
 
Последно редактирано:
Re: ЧРД на Пешо :)

Изпроси си го и тук да ти го кажа - то само със стискане на палци не става, трябва и да правиш нещо по въпроса ;)

Не знаеш за развитието през последните няколко седмици и новостите около "проблема" - така че стискайте палци. Никога не съм спирал с борбата, а ти беше първия който ме нахъса.
 

Горе