SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Частните блог мрежи и exact match домейните все още доминират в Google.

Butch

New member
Подкрепям "Бялото" SEO, въпреки че съм правил много черни експерименти. Гугъл направиха на 1000 промени по алгоритмите си но exact match домейните и частните блог мрежи продължават да доминират. Дори мулти-милиони брандове купуват линкове.

Пълната статия : http://vope.net/emds-private-blog-networks-dominate-google/
 
Последно редактирано:
Ще мине време преди това да се случи и печалбите му да надвишат вложенията многократно :)
 
Всичките ми сателитки са exact match - класират се като чудовища, изпреварват конкурентите. За смъртта им поне у нас не може и дума да става. Поне това сочи опитът ми.
 
Статията е интересна! Но ако Гугъл удари съответната блог мрежа, сайта отива на кино.


Абсолютно само, че при възвръщаемост 1: 30 много хора не ги притеснява този факт.
 
Те за тава като Матю Къцин ( ако зееме се завърне и пак да talk shit on video ) се обеснява си го слагайте на кура :D
 

Горе