SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Шаблон за уеб сайт?

kriso2010

New member
Здравейте свалих си шаблон/система за уеб сайт обаче тя е в .zip формат.
Може ли да ми обясните как да я кача в hit.bg и как се редактира описанието на темата/ситемата?
Благодаря!
 
За: Шаблон за уеб сайт?

За: Шаблон за уеб сайт?

Здравейте свалих си шаблон/система за уеб сайт обаче тя е в .zip формат.
Може ли да ми обясните как да я кача в hit.bg и как се редактира описанието на темата/ситемата?
Благодаря!

Система или шаблон?
Ако е шаблон - html ли е или за wordpress, joomla, drupal ....

free hosting-a на Hit bg не подържа PHP/CGI/ASP/FPext :

HIT.BG free hosting
 
За: Шаблон за уеб сайт?

За: Шаблон за уеб сайт?

Система или шаблон?
Ако е шаблон - html ли е или за wordpress, joomla, drupal ....

free hosting-a на Hit bg не подържа PHP/CGI/ASP/FPext :

HIT.BG free hosting
Да в PHP e значи не става за hit.bg добре благодаря.
А може ли да ми кажете от каде мога да си сваля система/шаблон за да става за hit.bg
Ако може нялколко сайта да ми предложите с такива системи защото се нуждая от богат избор.
Благодаря! Хубав ден!
 
За: Шаблон за уеб сайт?

За: Шаблон за уеб сайт?

Система или шаблон?
Ако е шаблон - html ли е или за wordpress, joomla, drupal ....

free hosting-a на Hit bg не подържа PHP/CGI/ASP/FPext :

HIT.BG free hosting

Да в PHP e значи не става за hit.bg добре благодаря.
А може ли да ми кажете от каде мога да си сваля система/шаблон за да става за hit.bg
Ако може нялколко компаний/сайта да ми предложите с такива системи защото се нуждая от богат избор.
Благодаря! Хубав ден!
 
За: Шаблон за уеб сайт?

За: Шаблон за уеб сайт?

А в какъв формат трябва да е уеб сайт темплайта за да го кача в hit.bg
И всяка страница по отделно ли се качва в hit.bg
Благодаря!
 
За: Шаблон за уеб сайт?

За: Шаблон за уеб сайт?

Трябва да е ХТМЛ и се качват и повече от една страница с файл манипулатора, който е там. Но, ако структурата е по-сложна, трябва да си създаваш всяка папка по отделно и после да качваш в нея. Доста тъпичко е направено, ама за без пари - толкоз!
 
За: Шаблон за уеб сайт?

За: Шаблон за уеб сайт?

Да в PHP e значи не става за hit.bg добре благодаря.
А може ли да ми кажете от каде мога да си сваля система/шаблон за да става за hit.bg
Ако може нялколко компаний/сайта да ми предложите с такива системи защото се нуждая от богат избор.
Благодаря! Хубав ден!

Безплатни шаблони има тук:
CSS Templates (page 1 of 49) - Free CSS Templates

но ще трябва да редактираш.

Имаш ли опит с html, css?
Ако не - ще трябва някой да ти го направи.Ако няма много съдържание и др. специални изисквания
можеш да намериш за 200-300лв.
Зависи какво искаш.
А най-добре си вземи домейн и хостинг- не е толкова скъпо.
Така ще имаш и система и шаблон:) - напр. wordpress и шаблон към него.
 
За: Шаблон за уеб сайт?

За: Шаблон за уеб сайт?

Благодаря ви за отговорите, искам да ви питам знаете ли подобни сайтове на website.bg където си избираш шаблон и само се пишат текстовете на сайта?
На website.bg хостинга е 20 лв. на месец затова ви питам за някакви подобни (Ако може да са Български)
Благодаря!
 
За: Шаблон за уеб сайт?

За: Шаблон за уеб сайт?

Защо не си направиш сайта в Blogger или Wordpress? Най-добрите безплатни платформи, които ще намериш. Правиш няколко елементарни настройки и после само пишеш съдържание.
 
За: Шаблон за уеб сайт?

За: Шаблон за уеб сайт?

Здравейте свалих един темплейт от wordpress обаче е в php формат и не мога да го ползвам в hit.bg
Разбрах че мога директно да го кача/ползвам в Wordpress ама не знам как става.
МОже ли някои които вече е пробвал да обясни?
 
За: Шаблон за уеб сайт?

За: Шаблон за уеб сайт?

https://en.wordpress.com/signup/
Но разбира се за безплатна версия има доста ограничения. И едва ли ще можеш да ползваш точно темплейта, който си си харесал.
 
За: Шаблон за уеб сайт?

За: Шаблон за уеб сайт?

Както ти казаха и по-горе, най-добре си вземи собствен домейн и хостинг. Ако все още имаш намерение да ползваш някаква безплатна платформа, по-добре ползвай blogspot.com вместо wordpress.com. От там много сайтове бяха изтрити за някакви си смътни и неясни причини. Освен това, блогспот си е на гугъл и се радва на прекрасно индексиране.
 
За: Шаблон за уеб сайт?

За: Шаблон за уеб сайт?

Накратко:
Ако не ти се чете - плати
Ако не ти се плаща - чети
...пък знае ли се - по-късно може и да ти платят:party:
 
За: Шаблон за уеб сайт?

За: Шаблон за уеб сайт?

Да ще пробвам с blogger, а дали ще мога да си изградя сайта на Български с него?
И ще мога ли да си прикрепя друг домейн към сайта?
Благодаря!
 
За: Шаблон за уеб сайт?

За: Шаблон за уеб сайт?

Ще можеш.

Друг вариант. Хостинга при много БГ фирми е около 30 лева на година. Домейна е около 15-16лв. Все някой ще ти инсталира един Уордпрес + безплатен шаблон, който си си избрал за 20-ина лева... та за 60-ина лева ще си на фронтовата линия.
 
За: Шаблон за уеб сайт?

За: Шаблон за уеб сайт?

Понеже видях 4е може да си направя сайт от google sites, ще мога ли да го направя на Български език и ще мога ли да си прикача домайн към него?
Защото преди пробвах ама маиче не ставаше на бг.
 

Горе