SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Ще е проблем ли, ако банера на adsense се намира в тега Header

lipa

New member
Ще е проблем ли, ако банера на adsense се намира в тега Header, от гледна точка на дизайна и отгледна точка на СЕО. Питам понеже сайта ми е на wordpress и нямам много възможност за промяна позицията на банерите или са от лява на страницата или в Header.
 
За: Ще е проблем ли, ако банера на adsense се намира в тега Header

За: Ще е проблем ли, ако банера на adsense се намира в тега Header

офтопик: Какво по дяволите е "тег" ?!? lipa ако не знаеш/ не разбираш някой термин просто го напиш на английски... или поне на руски, все ще го разберем.
 
За: Ще е проблем ли, ако банера на adsense се намира в тега Header

За: Ще е проблем ли, ако банера на adsense се намира в тега Header

офтопик: Какво по дяволите е "тег" ?!? lipa ако не знаеш/ не разбираш някой термин просто го напиш на английски... или поне на руски, все ще го разберем.
Имам в предвит часта от HTML кода която е в <head>Тук ми стой кода от адсен </head>. На руски това е тег, или поне такова определение ползваше преподавателя...
 
За: Ще е проблем ли, ако банера на adsense се намира в тега Header

За: Ще е проблем ли, ако банера на adsense се намира в тега Header

тег (рус)-таг (българтски) ;)
Фактически го е написал на руски
Никакъв проблем няма да има с банера, дизайна и СЕО-то на сайта ти.
 

Горе