SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

директна Forex Affilate програма

nixel

New member
Здравейте,
Нов съм във форума, искам да ви поздравя за чудесния форум, и желанието ви за споделяне на информация.
Досега нямам никакъв опит в Affilate сферата, но искам да направя едно запитване към уебмастърите. В момента разработвам сайт (който е в почти финална версия) за продажба на софтуерни продукти свързани с Forex търговията. Та се чудя как да си организирам ефективна реклама. Най изгоден ми се струва вариантът с партньорство. Сайт с информация по тематиката да ми рекламира продуктите и съответно аз да заплащам % от всяка продажба осъществена от съответния реферал.
Ще съм благодарен на всякакви съвети и критики.
А ако има някой със такъв сайт, нека да драсне едно ЛС. Ориентриал съм се главно към Американския пазар. Говорим горе долу за цени от порядъка на 200-300$ (базови пакети) и цени над 1000-2000$ бизнес пакети. Готов съм да заплащам 5-10% от цената за реклама.
Благодаря предварително
 

Горе