SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

ди ейч ел

johnny

trigger hippie
Едно не разбирам. Защо кода за проследяване на пратката се появява след като вече си я получил?

Re: ди ейч ел

Супер нелогично е, но е факт.

Открих, че ако си въведа мобилния телефон и от DHL ми звънят няколко дни след като пише, че е издаден. Обаче не трябва да го въвеждаш с +359 защото при разпечатване на етикетите с адреси и адсенсе системата го обръща в друга бройна система и няма нищо общо с телефония ти номер.

Въведу го 08.... без паузи.

А какво става когато няма никои вкъщи, и човека не може да ми достави чека?

А какво става когато няма никои вкъщи, и човека не може да ми достави чека?
ще оставят бележка на вратата или ще ти се обадят

ps веднъж ми писаха sms за да им се обадя! :)

Ще ти звъннат, просто дай телефон за контакт. На мен винаги ми звънят, защото куриерът се е научил, че трудно ме хваща вкъщи.

За последния чек бях болна и куриерът каза, че за пръв път ме вижда и хваща вкъщи, обикновено оставя чека на съседите или им давам адрес за доставка където знам, че винаги има човек да го приеме.

Абе сладури са от ди ейч ел, определено ме кефят.

Горе