SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

за бутона харесва ми

miratrade

Senior Member
Понеже не съм наясно с това въобще. Сложих един прост Like бутон на сайта - как може да се разбере от къде и кой идват харесванията след това?
Видях тук указания

Like Button - Facebook Developers

и там където пише

What analytics are available about the Like button?
If you visit facebook.com/insights and register your domain, you can see the number of likes on your domain each day and the demographics of who is clicking the Like button.

После те кара да влезеш във фейсбук профила си и да изпишеш сайта си и ти дава код някакъв дето да го сложиш НЯКЪДЕ В САЙТА СИ - въпроса е къде и как?

Става въпрос за сайт на Wordpress.
 
За: за бутона харесва ми

За: за бутона харесва ми

Та слагам му опцията да ми показва Faces на лайк бутона ама нищо не се случва - не ми показва снимки.
Кода който му слагам е на IFRAME - може и тук да бъркам нещо.
Сайта е на wordpress - слагам джаваскрипт кода в page.php - там ме посъветвахте по-рано да го направя защото товари по-малко от плъгин.


<iframe src="//www.facebook.com/plugins/like.php?href=http%3A%2F%2Fwww.sandvichpaneli.com&send=false&layout=button_count&width=450&show_faces=true&action=like&colorscheme=light&font&height=21" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; width:450px; height:21px;" allowTransparency="true"></iframe>
 

Горе