SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

как да се помоля на ГООГЛЕ да ми смени ключовите думички

niki_niki

New member
Здравейте,
от известно време се опитвам да се примоля на гоогле да си хареса ключови думички от страницата ми .. смених изцяло текста като за по-сигурно въобще махнах старите ключови думи ( или поне по-голямата част от тях) последната промяна я направих преди 20 дена, и от тогава чакам .. преди 10 дена гоогле каза че е прочел страницата, НО не промени нищо в ключовите думи :( възможно ли е да го спъва това че страницата ми е РНР с вмъкване на хедара и фотара? дайте някакъв съвет как да го накарам да ги рефрешне.
 
Re: как да се помоля на ГООГЛЕ да ми смени ключовите думички

Какво имаш предвид под ключови думи?
 
Re: как да се помоля на ГООГЛЕ да ми смени ключовите думички

Сменил си ключовите думи къде ?
Ако е в мета секцията - Гугъл доколкото знам не се интересува много-много, а гледа кънтента.
Имаше нейде...май из вебмастър туулс на Гугъл, начин да се изчисти кеша със стар кънтент....аха ей го:
http://www.google.com/support/webmasters/bin/topic.py?topic=8459#exclude_website

Надявам се този линк да ти помогне.

Само че трябва да помислиш сериозно преди да се възползваш от възможностите там за да не получиш като резултат нещо което не искаш.
 
Re: как да се помоля на ГООГЛЕ да ми смени ключовите думички

Имай предвид, че линковете сочещи към сайта ти няма как да им смениш съдържанието. А това е важно!
 
Re: как да се помоля на ГООГЛЕ да ми смени ключовите думички

от мета таговете ползвам само описание и заглавие. а линковето до голяма степен съдържат думите които искам гоогле да измисли :) нещото което съм направил е смених изцяло текста на страницата и текста които е в дискрипшана и титала, но въпреки че гоогле казва че е прочел страницата след промените не е направил никакви промени в ключовите думи които е индексирал според уебмастер тоулса.
 
Re: как да се помоля на ГООГЛЕ да ми смени ключовите думички

от мета таговете ползвам само описание и заглавие. а линковето до голяма степен съдържат думите които искам гоогле да измисли :) нещото което съм направил е смених изцяло текста на страницата и текста които е в дискрипшана и титала, но въпреки че гоогле казва че е прочел страницата след промените не е направил никакви промени в ключовите думи които е индексирал според уебмастер тоулса.
какви ключови думи?
И webmasters tools-a не е с live results, а има ъпдейти ...
 
Re: как да се помоля на ГООГЛЕ да ми смени ключовите думички

В какъв смисъл ъпдеити ? в смисъл че не се отразяват бързо нещата в него ? това го виждам . но след като е отразил че е посетил страницата.. не трябваше ли да е отразил и това че тези ключови думи които е намерил преди ги няма вече в страницата ?
 

Горе