SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

плъгин за Open cart 1.5.4 който да позволява групово намаляне на цени на продукти

borislav123

New member
Здравейте, колеги

Търся плъгин за Open cart 1.5.4 който да позволява намаляне на цени на продукти (с отстъпка - например - 5 % ) но на цяла категория продукти, а не един по един .

От официалният сайт купих 3 модула, отговарящи на това, но и трите не тръгнаха....

Търся платен или безплатен

Който има такъв работещ ще бъда много благодарен!!!!
 
За: плъгин за Open cart 1.5.4 който да позволява групово намаляне на цени на продукти

За: плъгин за Open cart 1.5.4 който да позволява групово намаляне на цени на продукти

И аз търсех такова нещо колега но така и не намерих... имам много, ама много модули за карта но такова чудо поне аз не съм издирил.
 
Re: плъгин за Open cart 1.5.4 който да позволява групово намаляне на цени на продукти

Здравей тези плъгини след като не тръгнаха не писа ли на поддръжката да ги погледнат.
 
За: плъгин за Open cart 1.5.4 който да позволява групово намаляне на цени на продукти

За: плъгин за Open cart 1.5.4 който да позволява групово намаляне на цени на продукти

Борка,
имам подобоен плъгин, но трябва да изчетеш цялото опътване и не е от най - лесните. Ако в темата която използваш са променени някои класове или ид-та ще трябва да се допише за да тръгне. Може би и проблема в твоите е точно това. Пиши ми скайпа си на ЛС и ще ти изпратя моя и да видим какъв е проблема с твоите ;)

Плъгина който изполвам е това: Extensions - Sales Promotion - Many Combinations
 
Re: плъгин за Open cart 1.5.4 който да позволява групово намаляне на цени на продукти

уф, имам някои промени, да

1 ajax live search сложихме, той искаше промени в някои класове и т.н.

може и от това да е
 
Re: плъгин за Open cart 1.5.4 който да позволява групово намаляне на цени на продукти

Здравей тези плъгини след като не тръгнаха не писа ли на поддръжката да ги погледнат.

писах, ама .............
 
За: плъгин за Open cart 1.5.4 който да позволява групово намаляне на цени на продукти

За: плъгин за Open cart 1.5.4 който да позволява групово намаляне на цени на продукти

Аз имам няколко руски модула които го правят това
ако искаш да ги пробваш пиши лс.
 
Re: плъгин за Open cart 1.5.4 който да позволява групово намаляне на цени на продукти

Можеш да разчиташ на Стан. Разбира го този опинкарт.
 
  • Like
Реакции: CTAH

Горе