SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

предлагам лесна работа

webmoney

New member
здравейте, уебмастъри!

предлагам лека и приятна работа на начинаещи (ама не хептен начинаещи) уебмастъри

аз ви давам хостинг + домейни с НЕНУЛЕВИ рейтинги (такива които се монетизират стабилно)

от вас се иска напълването на домейните с контент

след индексацията на домейните от търсачките аз ги подавам към борси за реклама

от спечелените от рекламата пари Вие получавате веднъж месечно 25% - получавате ги по сметка в ДСК или кеш в Пловдив или по сметка във WebMoney (по Ваше желание)

минимални изисквания: 5 домейна на седмица напълнени с качествено съдържание

след половин година (без прекъсване) по Ваше желание получавате 25% от домейните в собственост (или продължаваме съвместната дейност)

творчески неуспехи и прекъсвания не са разрешени

ето ми контактите: https://passport.webmoney.ru/asp/certView.asp?wmid=355290187610

всички желаещи могат да ми пишат на пощата или ICQ

------------------------------------------------------

внимание: въпроси към мен от сорта на:
- "откъде взимаш домейните с PageRank?"
- "що само 25%?"
- "а не искаш ли да чуеш за друга по-ценна далавера?"
- "какви са ми гаранциите?"

и други подобни на тези водят до прекратяване на преговорите

няма ограничение в производителността - ако можете да напълните 100 домейна с КАЧЕСТВЕН контент за 1 седмица - АШКОЛСУН! ще получите много повече пари - това е разликата
 

Горе