SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

цена - форум?

Kaloyan

New member
Здравейте,

Интересува ме колко реално би трябвало да струва български форум, системата е IPB, има около 70 000 поста и 2000 потребителя.. форумът е с техническа насоченост.. дневно има по около 800-1000 уникални потребителя и прави около 5 000 - 6000 импресии?
 
Re: цена - форум?

добавка - PageRank: 4
 
Re: цена - форум?

Колко струва един уеб сайт?

Истината е че струва колкото някои е готов да плати, защото метода на печалбата за 12 месеца не е много акуратен за бг саитове а в другте методи има субективен елемент
 
Re: цена - форум?

Здравейте,

Интересува ме колко реално би трябвало да струва български форум, системата е IPB, има около 70 000 поста и 2000 потребителя.. форумът е с техническа насоченост.. дневно има по около 800-1000 уникални потребителя и прави около 5 000 - 6000 импресии?

Данеби да мислиш да го продаваш? Я дай линк да видим, ако ми допадне имам интерес да го купя ;)
 
Re: цена - форум?

Здравейте,

Интересува ме колко реално би трябвало да струва български форум, системата е IPB, има около 70 000 поста и 2000 потребителя.. форумът е с техническа насоченост.. дневно има по около 800-1000 уникални потребителя и прави около 5 000 - 6000 импресии?
Здравей Kaloyan-може ли да погледна форума-дай линк-ако ика6 все пак
 
Re: цена - форум?

Здравейте,

Интересува ме колко реално би трябвало да струва български форум, системата е IPB, има около 70 000 поста и 2000 потребителя.. форумът е с техническа насоченост.. дневно има по около 800-1000 уникални потребителя и прави около 5 000 - 6000 импресии?
Здравей Kaloyan-може ли да погледна форума-дай линк-ако искаш все пак
 

Горе