SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

10$ в Digital Ocean

ivo.apostolov

Неразбиращ
Промо код 2014SSD дава 10 долара кредит за VPS-ите на Digital Ocean.
Аз лично тествам такъв от няколко дни и има много удобства, макар и да ми се струва, че има някакви проблеми с connectivity (може и в моята градинка да е проблемът).

VPS-ите на Digital Ocean са изцяло unmanaged, така, че ще трябва да се оправяте сами :)
 
:( ако бяха managed щях да се възползвам, но уви.... няма как да се справя.... :-/
 
ОП Благодаря ти за десетачката! Мен ме кефят DigitalOcean. Инсталирах си набързо един сървър и всичко си бачка перфектно. Използвам готово решение от WebUzo. Всичко е one click install. За новаци при сървърите като мен е перфектно.
 
И аз го ползвам с машина в Амстердам. Няма проблеми за сега, но не съм правил сериозен мониторинг.

За абсолютно начинаещи може да се ползва wiki-то им, което ще помогне на всеки незапознат да си инсталира всичко необходимо за да си пусне проект там. Разбира се пускането на сървър от начинаещ за сериозен проект крие рискове. :)
 

Горе