SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

301 на 404 страница към нова

TZahariev

Senior Member
Здравейте колеги, имам следното питане.
Една страница индексирана от Google се класира по една що годе важна за мен вторична ключова дума. Не е баш от опашката но е вторична по зачение. Страницата връщаща 404 се класира в топ 5 по въпросната дума, а новата страница с ричснипетите я няма в топ 100.
За сметка на това обаче тя (новата) се класира за други малко по-незначителни ключови думи от лонг тейла.
Въпроса е дали да направя 301 редирект от 404страницата към новата, защото ми е наложително бързо класиране по най-търсената дума, или да продължавам с усилията да добутвам новата страница.

Този редирект дали би се отразил отрицателно на сайта, а и след като аджеба големия чичко гугъл разбере че това е 404 и го разкара от индекса.

Благодаря :)
 
Re: 301 на 404 страница към нова

хм

404 Гугъл все някога ще я резне

затова не разчитай много на нея, по-добре бавно и търпеливо си бутай другата (знам, че искаш бързо, ама ........)
 
За: 301 на 404 страница към нова

За: 301 на 404 страница към нова

Еййй кулинаре мерси :) Трябва да раздадете малко репутация преди да я дадете отново на bgkulinar
 

Горе