SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Addurl

Re: Addurl

MasterBOOT каза:
На мен ли ми струва или наистина кода за верификация в google.bg/addurl не бачка. Може и без да се попълва да се добавя линка ???

И какъв е проблема?
Честно казано и аз имам форми, които не са критични и за които верификацията съм я премахнал.
Явно са преценили, че последващ контрол е по-ефективен от контрол при входа.
 
Re: Addurl

ми ако не работи верификацията, значи не работи и формата!
cloxy и аз имам някакви такива наблюдения.

П.П. как да го накарам по дяволите да ми обнови страниците, че последната е от 20 април :(
 
Re: Addurl

MasterBOOT каза:
ми ако не работи верификацията, значи не работи и формата!

Много консервативно гледаш на нещата.
Убеден съм, че те ежедневно получават оплаквания, че формата им не работи. И ако това е поради грешка отдавна да са го отстранили.
Според мен формата си работи по начин, който те желаят.
 
Re: Addurl

MasterBOOT каза:
П.П. как да го накарам по дяволите да ми обнови страниците, че последната е от 20 април :(

обикновено промяна на страницата с малко и изтриване на sitemap с последващо публикуване върши работа , а ако добавиш връзка от един 2 блога е почти сигурно че ще обнови бързо кеша.

ако сайта е с feed , съм опитвал и по друг начин :
. добавяш в google reader feed-a си
. правиш shared постовете / страниците които искаш да обновиш ...
. вземаш кода за съответния feed и ги слагаш по страниците които искаш да се индексират + на 2 да речем външни сайта / да кажем на blogspot /

btw струва ми се добре сред линковете да има връзка и към друг - често посещаван сайт / feed

този начин също ми върши добра работа напоследък а ако прибавим добавянето по няколко soc bookmarks може и да е още по ефективно

и още едно наблюдение - jabse много бързо открива страница която е добавена в ma.gnolia.com
 
Re: Addurl

MasterBOOT каза:
консервативно ???
Именно.
Какво те притеснява в мнението ми?
 
Re: Addurl

oggin каза:
обикновено промяна на страницата с малко и изтриване на sitemap с последващо публикуване върши работа , а ако добавиш връзка от един 2 блога е почти сигурно че ще обнови бързо кеша.
ресъбмита на сайтмапа го напрвих още като приключих с оптимизирането на сорса , към 25-27 април, има линкове от блогове....без фийдове е :)
И пак не ще да ги кешира :/
 
Re: Addurl

cloxy каза:
Ако питате мен цялата форма не работи. Много пъти съм се опитвал да накарам Google да индексира сайт, който няма нито една входяща връзка и не съм успявал.

Наскоро бях изненадан от google... един сайт върху който работя беше индексиран без да има линкове към него и без да съм го аддвал никъде.
 
Re: Addurl

аз пък имам един блог дето първите му няколко дни имаше индексирана страница а след това изчезна... някакви идеи това от какво идва?
 
Re: Addurl

BATTERY каза:
аз пък имам един блог дето първите му няколко дни имаше индексирана страница а след това изчезна... някакви идеи това от какво идва?
duplicate content много бързо може да ти го докара
а ако все още е нов сайт-а може и да имаш индекс само в някои ДЦ-та
 
Re: Addurl

цъфна пак :evil доволно :) явно е искало просто да понатрупа съдържание и някой друг линк все пак колкото да не без хич :icon_thum
 

Горе