SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

AdSense-Рекламиране въз основа на интереси

traki

Оптимист ReMember
Персонално насочена реклама (не към човека, а към отделен компютъра/браузър)? Яко следене предприемат гугълци.
Какъв ще е ефекта според вас?
И едно не разбрах, колко е влиянието на рекламирането по интереси отнесено към общия брой реклами!? Ако няколко човека ползваме компютъра и аз съм пред него 98% от времето и се ровя в сайтове за ски екипировка, ако пред компютъра седне майка ми и разглежда сайтове за пердета, дали ще и се показват реклами за пердета или за ски екипировки

Re: AdSense-Рекламиране въз основа на интереси

На Запад всеки човек е с личен комп и рядко се получава ситуацията, която описваш. Освен това услугата засега е само за сайтове на английски.

Само не разбрах какви промени искат да правим.
''Във връзка с това трябва да прегледате декларацията за поверителност на сайта си и да направите необходимите промени.''

Нови правила трябва да публикуваме. Ала още чакам някой да публикува на добра воля че да ги едитна и за моите сайтове.

Не съм разбрал, че е само за сайтове на английски. Тъкмо измислих как да увелича кликаемостта и сега ще ми развалят тестовете. Нали от април влиза в сила?

Само не разбрах какви промени искат да правим.
''Във връзка с това трябва да прегледате декларацията за поверителност на сайта си и да направите необходимите промени.''

Има си две положения - включено - изключено на една от страниците на Моя акаунт. ;)

И аз го получих това, но така и не разбрах какво да направя. Дали са ми някакъв срок до 8 април.

Ако ще го ползваш т.е. е включено, ще трябва да си смениш Полисито до 8-ми април.

А ако блога е в блогер
трябва в нова статия ли да сложа Privacy Policy или може да е линк
към качен на друго място html. файл
защото е кофти с нова статия най - малкото, че ще се показва първа или в съдържанието

Последно редактирано:

Ехехехе чак плъгин ли направиха... Скоро очаквам да направят компонент които да пише уникално съдържание .. само тематика да трябва да му задаваме :D :) Баси якото ... готов съм да спонсорирам такъв плъгин (devil) :D ...

Що се отнася до темата.. Нямаше да е лошо и Гергана да се появи да изясни нещата.. Макар че като гледам хелп-а на Гугал е доста на ниво (като за индианци) но все пак малко женско присъствие никога не е излишно (както някои беше писал преди това) ....

В адсенс профила Бях оставил рекламите по интереси да са включени, но ми се струва че все още не е добре да са включени, първи ден е по новите условия и отчитам понижение в приходите. Някакви наблюдения?

не знам дали се дължи на това че включих интересите, но от средата на миналата седмица имах увеличение около 50% за 3-4 дена, после пак си спаднаха на нормалните приходи.

Горе