SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Adwords отхвърлена карта

johnny

trigger hippie
Здравейте,

опитвам се да си добавя кредитната карта MasterCard в AdWords (Billing Preferences) , но не успявам, грешката е

Credit Card Declined

Къде бъркам? Нужно ли да е имам някакви пари вътре при добавяне на картата в акаунта?
 
Re: Adwords отхвърлена карта

99% от проблемите с картите е липсата на достатъчна наличност, по-малката вероятност е да си объркал нещо при попълването. Например спомням си, че пейпал тестваха картата с някаква малка сума, която после ти я връщат. Така, че отказа най-вероятно е свързан с финансите.
 
Re: Adwords отхвърлена карта

Мисля, че за получаване на пари, Пейпала иска Виза.
Имам регистриран Мастър, но е само за плащане. Когато трябваше да получа едни пари, ми искаше Виза, и за да не регистрирам и другата кредитна карта, ги изпратих на приятел, като гифт.
 
Re: Adwords отхвърлена карта

adwords мисля че искаха 10 долара на картата ако ще е на ръчно модериране кампанията и не искаха нищо ако ще е на автомат (или наопаки)

аз вкарах код на ГоДеди и чекнах 1 от двата режима и не ми поиска карта изобщо а иначе и на мен ревеше че ми е празна картата
 
Re: Adwords отхвърлена карта

Мисля, че за получаване на пари, Пейпала иска Виза.
Имам регистриран Мастър, но е само за плащане. Когато трябваше да получа едни пари, ми искаше Виза, и за да не регистрирам и другата кредитна карта, ги изпратих на приятел, като гифт.
Темата е за Adwords, не за Paypal.
 
Re: Adwords отхвърлена карта

Трябва да имаш 10лв. остатък в картата след изтегляне на сума (Ако ще теглиш 20лв. в профила си в картата трябва да имаш 30лв.
Знам го от личен опит.
 
Re: Adwords отхвърлена карта

Уж имам пари в картата, освен ако момичето в банката не е объркала нещо :/
 
Re: Adwords отхвърлена карта

Уж имам пари в картата, освен ако момичето в банката не е объркала нещо :/
Нали получаваш разписка за всяка внесена сума?
 
Re: Adwords отхвърлена карта

повечето банки вече имат интернет-банкиране за частни лица (като ДСКдирект на ДСК) - направи си такова и няма да имаш съмнения
 
Re: Adwords отхвърлена карта

Още едно питане, преди заредих акуанта си в Адуордс с 50лв. и тогава Гугъл ми дръпна такса 10лв. който не се възстановявали. След като един път ми е верифицирана картата сега ако заредя пак 50лв. отново ли Гугъл ще ми дръпне 10лв. или вече не.
 
За: Adwords отхвърлена карта

За: Adwords отхвърлена карта

Здравей,
не е нужно да имаш остатък по карата си, за да я приеме. Може само 20 лв, с които да платиш. Проблема, че някъде бъркаш във въвеждането на информацията и също, банката издател да е ограничила интернет плащанията за техните карти. Най-често това е ОББ. Ако желаеш успешно да платиш регистрирай си виртална карта на ЦКБ, с която става без пробле. Недостатъка е захранване на картата става с + 2 лв от горе, които банката ги прибира. Т.е за да заредиш пр. 40 лв внасяш 42 лв на касата.
 

Горе