SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Aff за adult трафик?

Статус
Not open for further replies.
Re: Aff за adult трафик?

Искаш афилиейт програми или просто се интересуваш дали някой се е занимавал?
 
Re: Aff за adult трафик?

peter, оказа се, че два от сайтовете ми имат предимно такъв тип трафик (а идеята им беше съвсем друга ;) ), и тъй като хората са главно на възраст 18-30 и от USA - реших да видя как мога да монетизирам този трафик ;)

За това питам тук - някой има ли преки впечатления от подобен тип трафик и aff програми?
С adult никога не съм се занимавал, но така или иначе трафика си тече ден след ден... :)

predpriemach.com (как да ти викаме тук? Преми? ;)), кои се тези програми, плащащи по 2$ за free достъп? :)
 
Re: Aff за adult трафик?

peter, благодаря за линка! :)
SignUp-нах - изумен съм от marketing tool-четата им - geo targeting-а е велико нещо според мен в dating-а ;)

Ще пиша по-късно как се представя ;)

edit//
ааа, и wire трасфер! rox :D
peter, + карма :D
 
Re: Aff за adult трафик?

Ми освен и аз да ги пробвам. Няма проблем ако на един сайт имам адсенс и АФФ, нали? Разбира се, няма да са на една страница.
???
 
Re: Aff за adult трафик?

И на една да са - какъв е проблема? :) (освен ако не слагаш 500 на 300 банер с...ъм... женски полови органи aka. boobs :D )
 
Re: Aff за adult трафик?

Mи де да знам, да не изкочат нек'ви цици и да си отрежа клона на който седя ;D
 
Re: Aff за adult трафик?

Караш само с http://friendfinder.com/ за по-сигурно ;)

Програмата им е доста обширна като цяло на тях...
 
Re: Aff за adult трафик?

Здравейте,

Нов съм тук, това ми е първият пост, така че да се представя накратко. Казвам се Данчо, от Пловдив (и София) - циркулирам. Почти на 20, между ученик и студент. Стига толкова. Занимавам се с мрежи, cisco, linux и подобни. Нямам СЕО познания, но пък имам два сайта, които поддържам, но нямам идеята да развивам и не са ми интересни като тематика, та реших да пробвам поне нещичко да изкарам от тях (да си покрия разходите за хостинги и домейни).

С adsense си имах работа известно време, но резултатите не ме задоволиха, или може би очакванията ми бяха прекалено големи. Както и да е, реших да пробвам именно с адулт афилиейти и като най-добри условия ми се сториха rengodating.com Регистрирах се в петък, и днес все още нямам мейл, който да потвърди или отхвърли кандидатурата ми. Чак след като се регистрирах видях, че България не е в списъка им със страни, които могат да бъдат членки на програмата, ама все пак очаквах да получа някакъв мейл. Въпросът е, че таргетът на единия сайт е доста свързан като тематика с рекламите от rengodating.

Въпросът ми е дали все пак някой от вас е имал опит и ако да, да ме посъветва как евентуално мога да се включа и има ли смисъл?

Благодаря предварително,
Поздрави
 
Re: Aff за adult трафик?

Атанас Янев каза:
Някой занимавал ли се е с подобен тип трафик? ::)

За България gepime.com е най-лесният начин да печелите от адълт-трафик :)
 
Re: Aff за adult трафик?

Само да питам тия работи, които говорите тук не са ли незаконни в бг?

А за комисионните - те са много пъти по тлъсти, от колкото чух тук.

Но има ли някой който се е занимавал с това и получавал пари тук?Не съм сигурен дали е законно?До колкото знам в сащ си е напълно законно, но тук не знам.

Някой да знае?
 
Re: Aff за adult трафик?

Имам много голям опит с adult сайтовете и трафика. Първо с това се занимавах и то доста време, мога да ти обясня много неща, аз си бях направил схема и правех страхотни парички, но не ми се говори пред всички, ако искаш скайпа ми е hristov-stefan намери ме ще ти кажа много работи, има пари сериозни там :) и междудругото форума също не работи доста отдавна, мисля че се досещам за причините за спирането му :)
 
Последно редактирано:
Re: Aff за adult трафик?

мен ме интересува дали е законно това

не искам да се занимавам с нещо което е нелегално или полулегално

аз за повечето държави(вкл сащ) знам че е законно но за тук ме интересува
 
Re: Aff за adult трафик?

В България е незаконно и криминализирано. Строим комунизъм.
Заключвам темата.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе