SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

AppsGeyser - генерирай собствено андроид приложение с няколко клика

yuliyan

Active member
Здравейте!

Забелязах, че потребителите във форума проявяват интерес към подобен вид услуга и реших да споделя нещо, на което попаднах преди време.

Давам линк и обяснявам - ЦЪК

Накратко - това е безплатен онлайн генератор, който създава андроид приложения като за целта може да му добавите няколко източника на съдържание - уебсайт, HTML код, видео стрийм, документ, фото албум и/или архив. Важно е да кажа, че докато го изпробвах, не видях никъде да ми "искат пари" за каквото и да е.

Мисля, че няма нужда да обяснявам подробно процеса на създаване на приложение. Смятам, че всичко е улеснено максимално и всеки един би се справил, но ако все пак имате някакви проблеми или трудности, ще се радвам да помогна, ако мога.

Нормално е да забележите, че нямате пълен контрол върху приложението си, но все пак за подобен тип "разработка" на приложение това, което получавате като опции е повече от достатъчно.

Това, което забелязах като основен минус е, че ако желаете да добавите AdMob, то трябва да имате N на брой посещения/инсталирания на приложението.



Тук ще добавя една демонстрация на приложение, което скалъпих в бързината за да дам реална представа какво представляват приложенията. Надявам се собствениците на searchengines нямат нищо против, че използвах форума за източник на съдържание за приложението.

chart.jpg
Свали от тук
 
За: AppsGeyser - генерирай собствено андроид приложение с няколко клика

За: AppsGeyser - генерирай собствено андроид приложение с няколко клика

Въпросът ми е следният: Ако си направя приложение, ще ми излизат ли техни реклами. Питам, тъй като едно време мисля, че беше така. Днес си направих едно приложение и засега няма, но ще се появят ли в бъдеще?
 
За: AppsGeyser - генерирай собствено андроид приложение с няколко клика

За: AppsGeyser - генерирай собствено андроид приложение с няколко клика

Доколкото видях, техни реклами няма в момента. Има опция да си добавяш твои, ако покриваш изискването. Не знам какви са им плановете за бъдеще, но ако си build-неш apk-то, свалиш и качиш на твой хост, не би трябвало да има изненадващи update-и.
 
За: AppsGeyser - генерирай собствено андроид приложение с няколко клика

За: AppsGeyser - генерирай собствено андроид приложение с няколко клика

Благодаря за информацията :)
 

Горе