SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

auctions.godaddy.com функционира ли при вас?

nbsp

New member
Аз ли нещо не разбирам или тотално са прецакали единствената си услуга заслужаваща внимание?

1) Не мога да разбера дали имам платен акаунт в аукционите, някой да
знае как става това?

2) Опитвайки се да бидвам на домейн ми казва или да се логна (вече съм логнат) или Add To cart. Натискайки бутона Add To cart получавам "Your Shopping Cart is empty?

Не работи дори с IE. WTF?!
 
Re: auctions.godaddy.com функционира ли при вас?

При мен си работи, вчера купувах домейн от там. Днес също си стигам до стъпката за плащане. Пробвай да се логнеш през поддомейна auctions.godaddy.com . При мен проблемът с изхвърлянето го прави ако се логна през dcc или директно през главния. Браузърът си пази кукито за сесията недоспълно за другите поддомейни.

Аз никога не съм плащал за достъп до тези акуциони и винаги съм имал. Преди сигурно две години вкарах някакъв код за безплатен достъп и оттогава нищо не са ми искали.
 
Re: auctions.godaddy.com функционира ли при вас?

Работи нормално аукциона. Пробвай от друга машина или браузер да се логнеш

Пробвах от всички браузъри. Явно се чупи при подновяването. ЕБАСИ ДЪРВОТО е гол дедито.
 
Re: auctions.godaddy.com функционира ли при вас?

Определено има някакъв бъг. Купих домейни, някои деjствия въобще не ми ги отчете и си висяха до края, преди плащането, а с аукциона уж всичко е наред, но ме изхвърля понякога и иска отново user & pass.
 
Re: auctions.godaddy.com функционира ли при вас?

Определено има някакъв бъг. Купих домейни, някои деjствия въобще не ми ги отчете и си висяха до края, преди плащането, а с аукциона уж всичко е наред, но ме изхвърля понякога и иска отново user & pass.
И на мен не ми харесва малкия таймаут, понеже съм си настроил домейните на 100 и докато ги разгледам по-обстойно и сесията изтекла. За съжаление не може да се удължава примерно на час, което лично на мен ще ми е доста удобно, а ако евентуално има, то аз не успях да я намеря.
 

Горе