SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Auto Pligg

nbsp

New member
Един мощен инструмент за генериране на линкове.

Какво прави:
- Регистрира потребители в плиг директории, като решава и капчата;
- Публикува "истории";
- Публикува коментари;
- Възможност за ползване на проксита.

Има две версии:

- Версия с уеб интерфейс (Apache, PHP, MySQL). Препоръчително е да се ползва от собствено PC, поради многото ресурси, които консумира. Инсталацията е доста капризна и най-лесно потегля на WAMP сървър. Предимството е, че тези, които се занимават с програмиране лесно могат да автоматизират процеса и да постигнат по-добра производителност от десктоп версията. Цена: $189;

- Десктоп версия. Мулти-таск и е пъти по-бърза от уеб версията (по-бърза е и от xrumer). Изисква .NET 3.5. Цена: $289.

Аз лично имам и двете версии. След като автоматизирах уеб, другата дори не я пускам.

За тези, които купят от този афилиейт линк мога да дам база с 50,000+ автоматично събрани таргета, около 5,000 от които - работещи директории.

Софтуерът има доста добър съпорт и отделен форум за клиенти.

Предупреждение към тези, които мислят да го ползват:
Това е софтуер за BlackHat SEO. Сайтовете, които промоцирате с него, един слънчев ден, вероятно ще бъдат баннати. Така че, ако не разбирате за какво става дума, не се захващайте!


И преди някой да ревне "ето кой ми е оспамил плигчето": нека се поразтърси как се инсталира recaptcha.

Успех на всички!
 
Последно редактирано:
Re: Auto Pligg

Във всеки случай имайте предвид, че това е просто инструмент. От начина, по който се ползва зависят и резултатите.

С една тесла, един дърводелец може да направи холна гарнитура, а друг да си осакати ръцете. :)
 

Горе