SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

backlinkwatch.com кеширане?

Rispicha

New member
От доста време използвам backlinkwatch.com да проверявам баклинкове и преди месец реших да си водя статистика как се развива конкуренцията.
Появи се следния проблем. Явно backlinkwatch си кешира резултатите за сайтовете с много линкове и сега когато дойде момента да видя дали имат развитие ми излиза кеширания резултат.
Става дума, че ако сайта е с 200 - 1000 линка проверката протича отново, но ако е с 2 000 - 5 000 излиза резултата от преди месец.
Изчистих кеша на компа, но и това е помогна.
Някой друг срещал ли е такъв проблем?
 
Re: backlinkwatch.com кеширане?

И аз го ползвам, показва детаилно и пълно всички линкове. Другиат вариянт е google[.]com/webmasters/tools. При тях няма кеш и измама, Г малко бавно опреснява информацията, но Y е много бърз и коректен
 
Re: backlinkwatch.com кеширане?

Напоследък GWT взе да работи много бързо по отношение отчета с беклинкове.
През 2-3 седмици ъпдейтва, доста синтезиран списък, брой домейни, към всяка от вътрешните страници и прочие.
 
Re: backlinkwatch.com кеширане?

Съгласен съм за GWT и наистина на него най - много може да му се има доверие, но както казах целта ми беше да следя конкуренцията. Тук GWT няма как да ми помогне.
Явно ще започна да използвам tool-а на yahoo въпреки, че до сега backlinkwatch.com ми вършеше идеална работа.
 

Горе