SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Brand name на кирилица

goineast

New member
Здравейте, от скоро се занимавам със SEO и вече се сблъсках с първия си проблем, за който не мога да намеря обяснение. Става въпрос за следния сайт - boliara .com . Оптимизирам го за няколко ключови думи, които ранкват сравнително добре. Проблемът ми е свързан с бранд нейма. До преди около седмица, изписан на кирилица, излизаше на 2ро-3то място. Без да съм правил каквито и да е вътрешни промени по сайта, в момента при търсене по бранд нейм на кирилица не показва никакви резултати. Ще съм благодарен ако някой ми разясни къде точно бъркам.
 
Re: Brand name на кирилица

сайта ти кога е правен, ако е сравнително нов Гутъл винаги те тласка напред в първите седмица две и после си отиваш където е мястото на повечето нови сайтове, ако е стар вече има друга причина
 
За: Brand name на кирилица

За: Brand name на кирилица

Сравнително нов е, на около 2 месеца. Но дали наистина това е причината, че да не ме показва и в топ500? :)
 
За: Brand name на кирилица

За: Brand name на кирилица

Преди няколко дни мина Панда. :) Да не те е схрускала на закуска?
 
За: Brand name на кирилица

За: Brand name на кирилица

Пандата е виновна, това, че е на 2 месецан не е такъв фактор, Пандата е виновна!
 
За: Brand name на кирилица

За: Brand name на кирилица

Ако е пандата, сега остава да разбера и защо го е направила :) Благодаря за отговорите
 

Горе