SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

BrowserShots

Re: BrowserShots

Много е старо, /като гледам и темата/ ама бачка, да проблема е, че ако ти трябва да провериш нещо дребно и след това забележиш проблем ти се "отелва вола" ако дебъгваш с него. Иначе да, яко е за екзотики, но и то екзотиките се срещат рядко.

А IE-тата си ги инсталираш всичките с мулти IE или нещо от сорта беше и си ги гледаш като пич.
 
Re: BrowserShots

А IE-тата си ги инсталираш всичките с мулти IE или нещо от сорта беше и си ги гледаш като пич.
Това ми свърши чудесна работа, дръпнах си го от тук tredosoft.com/Multiple_IE и бачка.
 
Re: BrowserShots

Това ми свърши чудесна работа, дръпнах си го от тук tredosoft.com/Multiple_IE и бачка.

това за мен е по добре да се пробва.. прави малко мизерии с баш старите версии на ИЕ ..
за browsershots хубав сайт ползвал съм го но се дразня като се наложи да седя пред компа и да дебна да продължавам 30-те минути по 5-6 пъти за 2-3 снимки които ми трябват. и ако се одремеш един път за го изтървеш и язък ти за чакането
 
Re: BrowserShots

това за мен е по добре да се пробва.. прави малко мизерии с баш старите версии на ИЕ ..
за browsershots хубав сайт ползвал съм го но се дразня като се наложи да седя пред компа и да дебна да продължавам 30-те минути по 5-6 пъти за 2-3 снимки които ми трябват. и ако се одремеш един път за го изтървеш и язък ти за чакането
за да не чакаш много селектваш само тези версии, за които ти трябват и би трябвало да ти завърши задачата по-бързо.
 

Горе