SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

BulgarianSEO.net - смешна работа (забавни работи преди заспиване)

mlazarov

Web Entrepreneur
Твърде е вероятно и вас да са ви наспамили от BulgarianSEO.net с "персоналния мейл", който разпращат на де що има уеб сайт.

Здравейте,

Ще използвам възможността да се представя. Казвам се Анна Петрова,
радвам се да се запознаем. Работя като SEO мениджър
за Bulgarian SEO.

Правя проучване за един от моите партньори и в процеса на работа
забелязах marto.lazarov.org и имам няколко интересни предложения за вас.
Бих искала да ви кажа повече за тях.

Като SEO експерт аз поддържам сайтове с високо качество, които
могат да подхождат на вашия сайт и да му помогнат да получи по-добро
класиране и трафик.

Ако се интересувате, ще се радвам да ви изпратя допълнителна информация
и всички детайли, необходими за реализирането на идеята.

С благодарност,

Анна Петрова
BulgarianSEO.net

Правят впечатление две неща:
1. Мейла е пратен от сървър (но не от уеб базиран клиент или smtp клиент). Тоест автоматичен е.
2. Отговорих на мейла и веднага получих отговор "Undelivered Mail Returned to Sender" или няма такава пощенска кутия, което потвърждава отново т.1

Цялата работа на BulgarianSEO.net е просто от несериозна до престъпна! Най-малкото е смешна да спамят наред!
 
За: BulgarianSEO.net - смешна работа (забавни работи преди заспиване)

За: BulgarianSEO.net - смешна работа (забавни работи преди заспиване)

То има цяла тема долу в чата за тях.
 
За: BulgarianSEO.net - смешна работа (забавни работи преди заспиване)

За: BulgarianSEO.net - смешна работа (забавни работи преди заспиване)

Ние даже получихме два отговора от тях :)
Май спама не е от България, това ми прилича на преводи с G :)


Благодаря ви за получаване обратно към мен, Бих искал да доразработи първата ми имейл.
Като опитен SEO, когато посетих сайта ви за първи път, аз веднага погледна гърба си връзки, но след като по-отблизо, съм забелязал, че вие изпускате Обратно връзки разнообразие; език и теми.
Позволете ми да използвам един момент да ви разкажа за значението на разнообразни връзки обратно. Виждате ли, всеки гърба връзки, идващи към вашия сайт е като "Вот на доверие", казва на търсачките, че вашият сайт е важно. Колкото повече разпространението на гърба връзки, че вашият сайт ще имат по-голяма са шансовете, че ще получат правомощия и всички ползи, че идва заедно с него; Page Rank, класациите, трафик и др.
С няколко добри години на връзката сграда зад мен, аз съм успял да закупи и лично да поддържат качествени уеб сайтове в обширни теми и езици, които имат добро съдържание, Page Rank и обратно връзки. Бих искал да Ви предложим да поставите линк към един от тях, които в крайна сметка ще помогне на вашия сайт да постигне високи класацията на Google и по-добро Google Page Rank.
Имам няколко мои добър английски сайтове и можете да го проверите, както следва:
4realestateinvesting.com
wa-real-estate-mortgage.com
prescottrealestatedirectory.com

да поставите вашите връзки на нашите следните вътрешни страници,
wa-real-estate-mortgage.com/get-the-best-mortgage-broker.html
4realestateinvesting.com/quick-reference-guide-financing-real-estate.html
prescottrealestatedirectory.com/apartments-rentals.html

в замяна Също така бих искал моите връзки на вътрешна страница на Вашия сайт, който е на: ......................... в лявата страна на бара, за моите хубави сайтове ******.

Наистина съм убеден, че ние ще се наслаждавате от това взаимно сътрудничество. Ако наистина желаете моето предложение, след това просто да потвърди сделката и аз ще ви изпратя моите връзка с котва и URL и очакват същите подробности (URL и котва) за вашия сайт от вас.
Благодаря,
Анна

Здравейте уебмастъра,
Благодаря, че ми отговорихте толкова бързо, бих искала да ви разкажа повече за предишния ми имейл. :)
Свързах се с вас във връзка с ................... и след като проверих беклинковете на вашия сайт забелязах, че им липсва разнообразие. Количеството е важно, но разнообразието от беклинкове в сайта ви е важен фактор в очите на Google.

Нека ви кажа накратко защо е важно разнообразието от беклинкове. Всеки беклинк, който идва към вашия сайт е като „вот на доверие”, който казва на търсачките, че сайтът ви е важен. Колкото повече беклинкове има вашия сайт, толкова по-голям е шансът той да спечели авторитет и да се възползва от всички ползи, които произтичат от него: пейдж ранг, класирания, трафик и други.

Моята област е SEO и аз лично поддържам голяма селекция от уебсайтове, на различни езици, теми, качество и пейдж ранг. Бих искала да ви предложа да сложите линк или статия от някои от моите сайтове, което за начало ще ви покаже, че съвместната работа между нашите сайтове ще е добра за двете страни :)
Имам прекрасен английски сайт, на който бих искал да ви покажа: iriscan.com pr5
Това, което бих искала да направя с вас, е да сложа свежа страница за вашата статия с уникално съдържание, която ще разказва за вашия сайт и ще съдържа 3 линка към сайта ви: 1 линк към началната страница и още 2 линка към 2 различни вътрешни страници от вашия сайт. Разнообразието ще покаже на Google, че и вътрешните ви страници са важни и вие ще извлечете полза от това с класирането на вътрешните ви, както и на началната ви страница.

В замяна бих искала същото – да се създаде нова страница със статия за мен на вашия сайт. Бих искала да се създаде страница, която да разказва за “технология” и да се поставят 3 линка към моя сайт с информационни ****** ревюта по същия начин, по който ще го направим за вас: 1 линк към началната страница и още 2 линка към вътрешните страници от моя сайт.

Надявам се да се интересувате от моето SEO предложение и бих искала да знам какво мислите по въпроса. Ако се интересувате, мога да ви пратя в следващ имейл моята статия, която ще поставя за вас, а вие можете да изберете как бихте искали линковете си; в страница със статия ИЛИ ако искате мога да поставя 3 линка в 3 ралични вътрешни страници на iriscan.com , които вече имат добър пейдж ранг :)
Благодаря ви за отделеното време и очаквам вашия отговор,

Анна
 
Re: BulgarianSEO.net - смешна работа (забавни работи преди заспиване)

Индийци и пакистанци се пробват, какво му се чудите.
 
Re: BulgarianSEO.net - смешна работа (забавни работи преди заспиване)

Индийци и пакистанци се пробват, какво му се чудите.

Добре че не ни знаят езика, иначе всички щяхме да оптимизираме за по 50 лева :)
 
Re: BulgarianSEO.net - смешна работа (забавни работи преди заспиване)

Незнам какви са тези, но явно имат и българска помощ.
И аз получих това писмо от Анна Петрова с линк към linkedin.com профил :)
 
За: BulgarianSEO.net - смешна работа (забавни работи преди заспиване)

За: BulgarianSEO.net - смешна работа (забавни работи преди заспиване)

Петрова ще е главно действащо лице. Поне така пише на контакт мейла там. Не знам каква фирма би се ангажирал с тях, но все пак всеки има място под слънцето. :)
 
За: BulgarianSEO.net - смешна работа (забавни работи преди заспиване)

За: BulgarianSEO.net - смешна работа (забавни работи преди заспиване)

Най-нракя и аз го получих този мейл. Тея хора какви са, не знам и аз...
 
За: BulgarianSEO.net - смешна работа (забавни работи преди заспиване)

За: BulgarianSEO.net - смешна работа (забавни работи преди заспиване)

Как какви, опитмизатори. :D

Не знам хората какво са имали в предвид, когато са писали текстовете си по сайта си, но да имаш 1 стреаница никак не ми се вижда SEO. Поне не на фона на конкуренцията в Google. :)
 
За: BulgarianSEO.net - смешна работа (забавни работи преди заспиване)

За: BulgarianSEO.net - смешна работа (забавни работи преди заспиване)

Интересното е, че искат да ми правят СЕО на една от "СЕО услугите", които предлагам :)
 
За: BulgarianSEO.net - смешна работа (забавни работи преди заспиване)

За: BulgarianSEO.net - смешна работа (забавни работи преди заспиване)

Аз си мислих, че съм се разминал с "неустоимото" предложение, но уви...
Снощи преглеждах писмата и видях, че ме търсят във връзка със сайт, който от 2007 не функционира, но все още е онлайн (един от добричките и-нет доставчици). Направо не знаех как да реагирам... :D
 
За: BulgarianSEO.net - смешна работа (забавни работи преди заспиване)

За: BulgarianSEO.net - смешна работа (забавни работи преди заспиване)

Така се надявах да науча нещо от тях, но явно няма да се получи....
 
За: BulgarianSEO.net - смешна работа (забавни работи преди заспиване)

За: BulgarianSEO.net - смешна работа (забавни работи преди заспиване)

Благодаря, че сте го отбелязали като спам. Ето и при мен се появи, според мен безпричинно.

Скъпи уебмастер,


Като оператор на сайта BulgarianSEO.net бих искал да ви поканя да си разменим линкове.
През цялата седмица ще извършваме уникална размяна на линкове, която ще се фокусира върху
истински линкове с истински трафик от истински сайтове с истинско съдържание!


Защо да разменяте линкове с нас?


A. Напълно безплатно е.
B. Имаме изключително висок Alexa Traffic Rank, в сравнение с други онлайн SEO уебсайтове.
C. Ние заемаме топ позиция на Google за различни теми.
D. Ние имаме богато съдържание и се гордеем с него!


Бих искал да направя тази размяна на линкове възможно най-полезна за вашия сайт/сайтове,
затова ви предлагам множество вътрешни страници, в които можете да поставите линк и запомнете,
че сайтовете, които изпращат добри свързани линкове, ще получат същото по отношение на качество и приложимост.


Моля да ме уведомите какъв тип размяна на линкове са подходящи за starigumiaha.com. Мога да ви предложа:


Тристранни/Недиректни размени
Линкове от свързани сайтове вътре в съдържанието
Беклинкове с висок пейдж ранг и съдържание
Други предложения, които може да имате…


Всичко това приключва с това, което можете да предложите.
Ние обещаваме безплатна и честна размяна с всеки от участниците.


Анна Петрова - BulgarianSEO.net
 
За: BulgarianSEO.net - смешна работа (забавни работи преди заспиване)

За: BulgarianSEO.net - смешна работа (забавни работи преди заспиване)

Сега вече и размяна на линкове ли искат? :)
 
За: BulgarianSEO.net - смешна работа (забавни работи преди заспиване)

За: BulgarianSEO.net - смешна работа (забавни работи преди заспиване)

Тези не се отказват! Днес получих поредното писмо... това за размяна на линкове. Аман!
 
И на мен ми пратиха имейл за линк ексчейндж. Само, че Мери Петрова... сигурно е сестра? :D :D, че и линк към LinkedIn профил има. :X :X
 

Горе